تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸:۲۵ شناسه خبر : ۱۰۶۹۹۱۱

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری تبریز در گفتگو با تبریزبیدار:

پاکسازی مقبره میرزا علی آقا فرشی صورت گرفت/ ایجاد المان بر روی قبر مجاهد نهضت مشروطه

فلاح اظهار داشت: با توجه به اینکه این دو مقبره خارج از آرامستان امامیه بوده و در داخل رفوژ مسیر منتهی به ترمینال تبریز قرار داشتند تا کنون اطلاعی از وجود این دو مقبره نداشتیم.

به گزارش تبریز بیدار ، احد فلاح در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری در واکنش به انتشار تصاویر وضعیت نامناسب مزار میرزا علی آقا فرشی از مجاهدین نهضت مشروطه در تبریز اظهار داشت: به محض اطلاع از این موضوع با معاون خدمات شهری شهرداری تبریز که رئیس هیأت مدیره سازمان آرامستان ها هم می باشند تماس گرفتم و همکاران در این معاونت نسبت به پاکسازی و تمیز کردن مقبره میرزا علی و غلامحسین فرشی اقدام کردند.


وی ادامه داد:با توجه به اینکه این دو مقبره خارج از آرامستان امامیه بوده و در داخل رفوژ مسیر منتهی به ترمینال تبریز بوده اند تا کنون اطلاعی از وجود این دو مقبره نداشتیم.


مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز گفت: در همین زمینه با مدیر کل میراث فرهنگی استان توفقات اولیه برای ایجاد المان مناسب برای مقبره این دو مجاهد مشروطه به توافق رسیدیم و در صورتی که دادستانی اجازه دهد قبور این شخصیت نهضت مشروطه را به داخل گورستان امامیه انتقال دهیم.


نظرات

داود هنرجو
IR

از اقدام بجا و شابسته و سریع انهم در این هوای بسیار سرد خیلی ممنون ومتشکرم از خداوند متعال ارزوی قوت و سلامتی وموفقیت روزافزون به همه مسولین دلسوز کشور عزیزمان را خواستارم ارادتمند تهران داود هنرجو