تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۰۶:۴۹ شناسه خبر : ۱۰۷۰۱۲۶

اختصاصی تبریزبیدار از تغییرات جدید مدیریتی در استان؛

راه های پیش روی نظمی؛ از فرمانداری تبریز تا حضور در ساختمان والی گری آذربایجان/ معادله فرمانداری تبریز جالبتر می شود

د نام نظمی در میان گزینه های فرمانداری تبریز دیده می شود اما وی که سابقه معاونت لشکر عاشورا را در کارنامه کاری خود دارد احتمالا به ساختمان والی گری آذربایجان منتقل شود.

به گزارش تبریز بیدار ، در روزهای گذشته بحث انتخاب فرماندار جدید تبریز با توجه به منتفی شدن حضور حمید شکری در تبریز، یکی از خط های خبری رسانه های استان بود و در این میان نام هایی چون علیار راستگو، فرماندار فعلی مرند، مهدوی ، معاون استاندار زنجان و جمشید نظمی مدیر کل ورزش و جوانان استان مطرح شده است.

خبرهای واصله حاکی از نهایی شدن هجرت جمشید نظمی به مسئولیتی دیگر داشته و احتمال جایگزینی یکی از معاونان فعلی وی برای مدیرکلی ورزش و جوانان استان نیز بیش از گذشته است.

از سوی دیگر با این تغییر مدیریتی، جمشید نظمی را با توجه به سوابق نظامی وی باید در قامت فرماندار تبریز یا یکی از مدیرکل های استانداری آذربایجان شرقی ببینیم.

هر چند نام نظمی در میان گزینه های فرمانداری تبریز دیده می شود اما وی که سابقه معاونت لشکر عاشورا را در کارنامه کاری خود دارد احتمالا به ساختمان والی گری آذربایجان منتقل شود.

باید منتظر روزهای آتی بود تا ببینیم شهرتی فر چه کسانی را برای پست های نام برده به مقامات بالادستی در وزارت کشور معرفی کرده است.