تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۲۱:۴۹:۰۸ شناسه خبر : ۱۰۷۰۱۶۲

سرپرست منطقه آزاد ارس:

منطقه آزاد ارس به صنعتی ترین منطقه آزاد کشور تبدیل شده/نریمانی یکی از مدیران با سابقه کشور است

آیین تودیع و معارفه رئیس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد ارس بعد از ظهر امروز با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و جمعی از مدیران و مسئولان استانی در سالن همایش منطقه آزاد ارس برگزار شد.

به گزارش تبریز بیدار ، آیین تودیع و معارفه رئیس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد ارس بعد از ظهر امروز با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهری در سالن همایش منطقه آزاد ارس برگزار شد.

پس از استعفای پرحاشیه محسن خادم عرب باغی، با حکم دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، اسدالله علیزاده بعنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ارس منصوب شد و کمتر از یکماه این مسئولیت را بر عهده داشت و طی آیینی که امروز با حضور مشاور ویژه رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد، از از زحمات و تلاش های محسن خادم عرب باغی تجلیل به عمل آمد و محسن نریمان بعنوان مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ارس معرفی شد.

معاون توسعه منطقه آزاد ارس طی سخنانی در این آیین با بیان اینکه حدفاصل بین سلام و خداحافظی، عملکرد و مجموعه فعالیت های ماست، اظهار کرد: بر این اساس با افتخار می گویم، کارنامه خدمتی عرب ‌باغی در طول این چهار سال بسیار درخشان بوده، بطوری که با تلاشهای ایشان، منطقه آزاد ارس به صنعتی‌ترین منطقه ایران تبدیل شده است.

اسدالله علیزاده در ادامه ضمن تقدیر از تلاش های عرب باغی، خطاب به وی گفت: دعای خیر تمامی کارکنان منطقه آزاد ارس پشت شما خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به سابقه درخشان محسن نریمان، مدیرعامل جدید منطقه آزاد ارس اضافه کرد: ایشان نیز یکی از مدیران باسابقه، تلاشگر و نامدار کشورند و از امروز سکان منطقه آزاد ارس را بدست می گیرند.

علیزاده حفظ آرامش و تقویت اتحاد در منطقه را از ماموریت های خود در طول مدت سرپرستی‌ منطقه آزاد ارس اعلام کرد و افزود: در این مدت کوشیده ام امورات جاری سازمان را به بهترین نحو انجام دهم و پیگیر اجرای پروژه ها باشم.