تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۲۲:۰۴:۴۲ شناسه خبر : ۱۰۷۰۱۶۵

پیام تبریک نماینده ولی فقیه و استاندارآذربایجان شرقی برای قهرمانی شهرداری تبریز؛

باردیگر شایستگی های جوانان این خطه به تصویر کشیده شد/ این پیروزی حاصل همت و تلاش همه عوامل مرتبط با باشگاه بود

پس از قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در فینال لیگ برتر مقابل مهرام تهران، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی طی پیامی مشترک، این قهرمانی را به دست اندرکاران و مردم آذربایجان تبریک گفتند.

به گزارش تبریز بیدار ، پس از قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در فینال لیگ برتر مقابل مهرام تهران، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی طی پیامی مشترک، این قهرمانی را به دست اندرکاران و مردم آذربایجان تبریک گفتند. متن پیام بدین شرح است:


باسمه تعالی

قهرمانی افتخارآميز تيم بسكتبال شهرداري تبريز در رقابت‌های ليگ برتر کشور و پيروزي مقتدرانه در اين دوره از رقابت ها ، بار دیگر شایستگی و توانمندی جوانان ورزشكار اين خطه قهرمان پرور را به تصوير كشيد و موجبات شادي و خرسندي جامعه ورزشي استان، خصوصا هواداران فهيم،با فرهنگ و مردم ورزش دوست تبريز را فراهم نمود.

بدون ترديد پيروزي اين تيم ،حاصل همت ،تلاش،پشتكارمدیریت باشگاه، كليه بازيكنان و زحمات كادر فني ،مربيان و ساير عوامل مي باشد كه مايه بسي افتخار و مباهات است.

اينجانبان ضمن تبريك اين پيروزي بزرگ و غرور آفرين به جامعه ورزشي استان به خصوص مردم شریف و هواداران غيرتمند ، مراتب قدرداني و تشكر وي‍‍ژه خود را از دست اندركاران و بازيكنان سختكوش و شايسته اين تيم ابراز نموده ،از درگاه ايزد سبحان موفقيت و پيروزي اين عزيزان را در ساير رقابت هاي كشوري و عرصه های بین المللی آرزومندیم.

سید محمد علي آل هاشم

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه تبريز

مجید خدابخش
استاندار آذربايجان شرقي