تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸:۰۰ شناسه خبر : ۱۰۷۰۲۲۳

دادستان عمومی و انقلاب مرند:

مدعی نفوذ در دستگاه قضایی مرند دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب مرند از دستگیری شخصی به اتهام ادعای نفوذ نزد مقامات رسمی و دریافت پول از شهروندان در جلوی دادگستری و برخی مراجع انتظامی و ادارات دولتی در شهرستان مرند خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدحسین علیپور دادستان عمومی و انقلاب مرند در گفت‎وگو با  میزان، از دستگیری شخصی به اتهام ادعای نفوذ نزد مقامات رسمی و دریافت پول از شهروندان در جلوی دادگستری و برخی مراجع انتظامی و ادارات دولتی در شهرستان مرند خبر داد.


وی در تشریح این خبر گفت: فردی  که خود را از دوستان نزدیک رئیس دادگستری، دادستان و چند تن از قضات و کارمندان خوشنام دادگستری شهرستان مرند معرفی می‌کرد و با حضور در جلوی دادگستری و دادسرا با ادعای اعمال نفوذ و حل مشکل پرونده خارج از روند دادرسی، با شهروندانی که پرونده قضایی در دادگستری داشتند ارتباط صمیمی برقرار و با جلب اعتماد از طعمه‌های خود کلاهبرداری می‌کرد توسط دادستانی با شگرد‌های خاص قضایی دستگیر شد.


وی با اشاره به اینکه تاکنون ۵ مورد شکایت از این فرد در دادسرا اعلام وصول شده و متهم به جرم خود اعتراف کرده است اظهار داشت: افراد دیگری که فریب این شخص را خورده اند می‌توانند از وی شکایت کنند.