تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳:۴۸ شناسه خبر : ۱۰۷۰۲۴۶

تبریز و چاله چوله های آسفالت خیابانش؛

بازی مار و پله در خیابان‌های تبریز

جادهای تبریز از مسیرهای اصلی گرفته تا کوچه پس کوچه های فرعی انگار سازگار با این بارشها نبوده اند و نتوانست در مقابل این بارشهای چند ساعته دوام بیاورند و عین دلهای داغ دیده تکه تکه شده اند.

به گزارش تبریز بیدار ، روزها و ماهها می شود که همه مردم تبریز به همراه سایر هموطنان در طلب الطاف الهی و بارش نزولات آسمانی بودند و هستند که چند روزایست این خواست مردم به لطف خداوند شامل حال اهالی شهر تبریز شد و بارش باران و برف دل همه را شاد کرد.

اما جادهای تبریز از مسیرهای اصلی گرفته تا کوچه پس کوچه های فرعی انگار سازگار با این بارشها نبوده اند و نتوانست در مقابل این بارشهای چند ساعته دوام بیاورند و عین دلهای داغ دیده تکه تکه شده اند.

اگر هم اکنون به یکی از جاده‌های اصلی شهر تبریز سر بزنید با خیال راحت می توانید بازی مار پله را تماشا کنید که توسط خودروها اجرا می شود.

واقعا گذشته از این صحبتها و نگاهای خبرنگارانه آیا واقعاً مسئولین و بخصوص سردمداران شهری تبریز از دیدن اوضاع در شهر تبریز عرق شرم بر پیشانیشان حلقه ی زند یا نه؟

در تبریز از سکانداران استانی گرفته تا مسئولین شهری، استاندار و اعضای شورای شهر گرفته تا شهردار با بوقهای کر کننده ای آنچنان از سال 2018 حرف می زنند که انگار می خواهند فتح الفتوح کرده و سرزمین رویایی در تبریز بسازند، برای عکس گرفتن در مقابل دوربین رسانه های از هم گوی سبقت را چنان می گیرند، ذوق می کنند و آنقدر از کارهای نکرده دم می زنند که به اذهان چنین تداعی می شود که انگار یک شهر فضایی دیگر بر بالای سر تبریز ساخته اند و ما از دیدن آن محروم هستیم و بزودی با این مسئولین و اعضا و شهرداران سفری به این شهر رویایی خواهیم داشت.

اما از این مسئولان بخصوص اعضای شورای شهر تبریز تک به تک به همراه شهرداران گرامی درخواست می شود از کاخها سلطنتی شهرداری خارج شده و کار بیشتری نکنند فقط و فقط در جادهای تبریز، نه جای خاص بلکه هرجا که دلشان خواست تردد کنند و ببینند آیا ادعا برای تبریز 2018 با این جادهای دل کنده که براحتی می توان خاکهای آن را مشاهده کرد تطابقت دارد یا نه؟

از همکاران رسانه های هم می خواهم بجای تعریفها و تمجیدهایی که از مسئولین می شوند خود به کوچه پس کوچه های تبریز سر بزنند و ببینند این شهر از شهر تبریز 2018 ساخته مسئولین خیلی تفاوتها دارد.

منبع: فارس

نظرات

سپیده
IR

چه تبریز 2018 شما برید همین نخجوان که دهی بزرگ بود ببینید چه خبره... باید با این چاله ها برن به استقبال تبریز 2018...