تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۲۱:۱۴ شناسه خبر : ۱۰۷۰۲۵۷

گزینه فرمانداری تبریز، مدیر کل اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی شد

قرعه ی اجرای قانون منع بکار گیری بازنشستگان به نام استوار آذر خورد

استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی، بهروز مهدوی را به عنوان مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی منصوب کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، طی حکمی از سوی مجید خدابخش، استاندار آذربایجان شرقی، بهروز مهدوی به عنوان مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری منصوب شد.

بهروز مهدوی متولد سال 1346 و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است و از جمله مسئولیت‌های اجرایی وی می‌توان به فرمانداری شهرستان‌های چاراویماق و هشترود، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی، معاون مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی، مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری زنجان و سرپرست فرمانداری زنجان اشاره کرد.

وی همچنین مجری ارشد طرح‌های پژوهشی استانداری آذربایجان شرقی و مدرس دفتر آموزش و پژوهش در استان‌های آذربایجان شرقی و زنجان بوده است.

پیش از این از مهدوی به عنوان یکی از گزینه های فرمانداری تبریز نام برده می شد. 

رحیم شهرتی‌فر در نشست تکریم و معارفه مدیران‌کل جدید و پیشین دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی، با اشاره به حجم گسترده و متنوع فعالیت‌های این دفتر، گفت: تقویت سرمایه اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی جزو اولویت‌های دولت تدبیر و امید است و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری وظیفه خطیری در این زمینه بر عهده دارد.

وی با قدردانی از خدمات چندین ساله سردار استوار آذر در رأس مدیریت این دفتر، گفت: ایشان جزو مدیران نام‌آشنا و یادگاران دفاع مقدس و از جمله نیروهای متعهد و انقلابی هستند که دوره مدیریت ایشان در استانداری، توأم با تلاش و موفقیت‌های متعدد بود.

شهرتی‌فر افزود: بسیار علاقه داشتیم که همچنان از حضور سردار استوار آذر در دفتر امور اجتماعی و فرهنگی بهره‌مند شویم، اما به دلیل خاتمه مدت مأموریت ایشان و رویه جاری وزارت کشور، فرد دیگری به این سمت منصوب شد؛ البته امیدواریم ایشان ارتباط خود را با استانداری حفظ کنند و ما بتوانیم از تجارب ایشان استفاده کنیم.

معاون استاندار آذربایجان شرقی همچنین ضمن معرفی بهروز مهدوی به عنوان مدیرکل جدید امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، گفت: ایشان نیز از نیروهای باسابقه وزارت کشور هستند که قبلاً نیز در دفتر امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی حضور داشتند و امیدواریم حضور مجدد ایشان در این دفتر منشأ اثر باشد.

حسن استوار آذر، مدیرکل پیشین دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی هم در این نشست گفت: تلاش کردم با ایجاد فضای صفا و صمیمیت بین همکاران، وظایف محوله به این دفتر به شکل بهینه انجام شود و در این راستا از همکاری همه عزیزان و حسن اعتماد مدیران استانداری تشکر می‌کنم.