تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۲۹:۰۲ شناسه خبر : ۱۰۷۰۳۰۵

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:

تونل آزاد راه ارومیه به تبریز، سال 99 افتتاح می‌شود

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی تونل آزادراه ارومیه به تبریز در داخل تونل در حال انجام است و تا 2 سال دیگر به اتمام می‌رسد

به گزارش تبریز بیدار ، سید هادی بهادری در گفت‌وگو با  باریش نیوز، در ارتباط با وضعیت جاده‌های مواصلاتی ارومیه اظهار کرد: در سمت غرب ارومیه جاده سرو قرار دارد که با پیشنهاد من مقرر شد بودجه این جاده افزایش پیدا کند و در سال آینده این جاده 4 باندِ شده و به اتمام برسد.

وی بیان کرد: در قسمت شرق ارومیه نیز جاده تبریز قرار دارد که عملیات اجرایی این جاده در محدوده آذربایجان غربی به اتمام  رسیده و 4 باندِ شده و به آزاد راه تبدیل شده است و به سمت تبریز نیز در قطعه  3 این آزاد راه آسفالت آن بهبود یافته و واریانس تونل آن در حال اجرا است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامیافزود: به سمت شمال نیز در جاده سلماس مشکل خاصی وجود ندارد و جاده نقده به ارومیه نیز تقریباً به اتمام رسیده و مشکل خاصی وجود ندارد و در محدوده حوزه شهرستان ارومیه جاده‌های مواصلاتی اصلی در شرف اتمام است.

بهادری گفت: با شروع فصل زمستان عملیات اجرایی در داخل تونل آزاد راه ارومیه به تبریز شروع شد و در داخل تونل دیگر با مشکل بارندگی مواجه نیستیم و عملیات اجرایی این تونل در حال انجام است و طبق برنامه زمان بندی تا سال 99 به افتتاح می‌رسد.