تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۰:۱۸:۵۵ شناسه خبر : ۱۰۷۰۳۱۸

اقتراح؛ روزبه‌روز، فراموش‌شده تر از دیروز!

نظرتان درباره تعویق های مکرر افتتاح رخداد «تبریز 2018» چیست؟

دو ماه است که بنا بر گفته مسئولین، این رخداد به‌صورت غیررسمی آغازشده و اما کمتر نشانی از آن می‌توان در سطح شهر یافت. حال با توجه به این شرایط، نظر شما در این رابطه چیست؟ علت تعویق‌های مکرر افتتاح رسمی رخداد «تبریز 2018» چیست؟

به گزارش تبریز بیدار ، این روزها دیگر کمتر می‌توان نشانی از آن‌همه تمجیدها درباره رخداد «تبریز 2018» و تبلیغات فراوان رسانه‌ای و تعریف و تمجیدهای مقامات دولتی برای آن یافت.

دو ماه است که بنا بر گفته مسئولین، این رخداد به‌صورت غیررسمی آغازشده و اما کمتر نشانی از آن می‌توان در سطح شهر یافت.

نه افزایش محسوسی در تعداد گردشگران مشاهده می‌شود، نه تحول خاصی در چهره شهر و نه بودجه خاصی برای آن. از این‌سو نیز سرکنگبین افتتاح رسمی «تبریز 2018» در فروردین‌ماه، گویی صفرا فزوده و قرار است بنابرگفته محمدرضا نعمت زاده، رئیس افتخاری شورای ملی سیاست‌گذاری «تبریز 2018» این رخداد در 5 اردیبهشت‌ماه  با حضور حسن روحانی آغاز شود.

حال با توجه به این شرایط، نظر شما در این رابطه چیست؟

علت تعویق‌های مکرر افتتاح رسمی رخداد «تبریز 2018» چیست؟

چه نمره‌ای به عملکرد مسئولین شهری و استانی در سال‌های اخیر می‌دهید؟

چرا علی‌رغم همراهی سیاسی اکثریت شورای شهر تبریز با دولت فعلی، آنها در جذب اعتبارات ملی ناکام مانده‌اند؟

نظرات

IR

سلام به نظر هنوز مسئولين محترم خود به اين مسئله باور ندارند ويا!!!!؟؟؟؟؟؟

IR

چرا باز نعمت زاده پير خودبه امور روزه مره خودبعلت كهولت سن عاجز وناتوان است مسئول تبريز ٢٠١٨شده دليل چيست مگر در تبريز فردي نبود كه!!!؟؟؟؟؟؟

IR

عدم رغبت دولتمردان برای کمک به تبریزی ها

تبریزی
IR

سلام، آیا این همه تبلیغات، نامگذاری و صرف هزینه کارشناسی شده بود؟ آیا باور بر این بود که تمام دنیا و کشورهای منطقه منتظر ند تا با شروع 2018 به تبریز سرازیر بشوند؟ چه کسانی غیر از عوامل شهرداری تبریز و برخی شهروند آن تبریزی، در سایر شهرها و سایر کشورها از این موضوع اطلاع دارند؟ اطمینان داشته باشید که در هر تاریخی و در هر روزی اگر افتتاح بشود یا نشود، هیچ اتفاق قابل توجهی نخواهد افتاد.

IR

چیزی جز عدم رغبت دولت نمی بینم

سلیمی
IR

باسلام تبریز جزو کشور عزیزمان ایران است و تا زمانیکه گردشگردی اولویت کشور نباشد تبریز نیز از مواهب رونق گردشگری سودی نخواهد برد.

IR

چون براشون اولویت نیس این جوری میشه

الب ارسلان
IR

هیچی. همگی بیخال هستند.