تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۰۸:۲۹ شناسه خبر : ۱۰۷۰۳۳۰

محمد زاده در گفتگو با تبریزبیدار:

برخی حقوق بگیران شهرداری اصلا نیستند و معلوم نیست کی می آیند و می روند؟!/ اضافه کاری را تنها باید به کارگران بدهند

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تبریز گفت: متاسفانه در شهرداری نفراتی اصلا نیستند و معلوم نیست کی می آیند و کی می روند و حقوق می گیرند، اگر امروز فردی در شهرداری هیچ ثمری ندارد، ریالی بگیردخیانت به جامعه است و باید به جای این به فردی که کار می کند اضافه کار و ترمیم حقوق دهند.

به گزارش تبریز بیدار ، محرم محمدزاده در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری و در خصوص کاهش طرح اضافه کاری کارگران شهرداری اظهار داشت: در شهرداری نفراتی که کارمی کنند حقوقشان در مقایسه با بقیه ارگان ها پایه هست و حتی با بندهای مختلف همچون اضافه کاری و... بازهم دریافتی آن ها اثر حقوق مطلوب را نمی دهد.

وی افزود: اگر امروز مثلا در فیش ها بحثی هم درباره اضافه کاری می نویسند این ها ترمیم حقوق است چراکه حقوق کارگران مکفی نمی باشد و ربطی به اضافه کاری ندارد. اضافه کاری این است که حقوق عادی مثل بقیه نهادها را گرفته شود.

محمدزاده اظهار داشت: باید حقوق ها را یکسان سازی کنند و بگویند که اضافه کاری محدود و برای کارگرانی است که در سرما و گرما تا اخر وقت کار می کنند.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تبریز در پایان گفت: متاسفانه در شهرداری نفراتی اصلا نیستند و معلوم نیست کی می آیند و کی می روند و حقوق می گیرند، اگر امروز فردی در شهرداری هیچ ثمری ندارد، ریالی بگیردخیانت به جامعه است و باید به جای این به فردی که کار می کند اضافه کار و ترمیم حقوق دهند.

نظرات

بهرام
IR

خوب در میز قدرت هستین چرا کاری انجام نمی دهید لطفا شعار ندهید عمل کنید مردم دیگر خسته شدن