تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶:۵۶ شناسه خبر : ۱۰۷۰۳۷۵

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی:

ایده‌های مدیریتی جدید موجب پیشرفت سازمان ورزش شهرداری خواهد شد

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی موفقیت های سازمان ورزش شهرداری تبریز را موجب نشاط و سربلندی مردم این شهر دانست و گفت: اینکه در شعار می گوئیم تبریز شهر اولین ها است، باید در عمل هم این موضوع را نشان دهیم.

به گزارش تبریز بیدار ، مسعود پزشکیان امروز در دیدار با علیرضا رحیمی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز با اشاره به موفقیت های اخیر تیم های این سازمان، اظهار کرد: به شخصه افتخار می کنم که تیم ها و نمایندگان شهرمان در عرصه های مختلف از جمله ورزش، علم و هنر به موفقیت های زیادی دست می یابند و پیروزی های اخیر تیم های شهرداری بخصوص قهرمانی تاریخی تیم بسکتبال شهرداری تبریز که برای اولین بار در تاریخ این رشته ورزشی در استان رقم خورد، باعث خوشحالی من و همشهریانمان شد.

وی گفت: نگرش ما این است که شعار " تبریز شهر اولین ها " را در عمل نیز نشان دهیم. این شعار باید باعث شود تا مسیری که انتخاب می کنیم در نوع خود اولین باشد و دیگران از ما الگوبرداری کنند و ما بتوانیم همیشه پیشقدم باشیم.

پزشکیان با اشاره به مدیریت خوب علیرضا رحیمی در سازمان ورزش شهرداری تبریز، عنوان کرد: دکتر علیرضا رحیمی اکنون مسئولیت سازمان ورزش شهرداری تبریز را بر عهده دارد و با توجه به شناختی که از ایشان دارم، با عشق و علاقه کار می کند و هوش، تجربه، انگیزه و ارتباطات خوبی دارد که من فکر می کنم برای ورزش شهرداری بسیار موثر خواهد بود و ما هم در کنار ایشان هستیم و کمک می کنیم تا شهرمان حرکتی رو به جلو داشته باشد. 

وی افزود: دکتر رحیمی ایده های خوب و برنامه های جالبی در ذهن دارد و چون یک مدیر عملیاتی است، ان شاالله ایده هایی که در ذهن دارد را در عمل انجام دهد. من اطمینان دارم که با عمل به این ایده ها، پیشرفت بسیار خوبی در ورزش شهرمان خواهیم داشت.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در ادامه به حمایت شهرداری از تیم های ورزشی شهر تبریز اشاره کرد و گفت: اینکه تیم های شهرداری در کشور مقام می آورند، قطعا ناشی از حمایت و کار خوب و سرمایه گذاری مدیران شهرداری است و روی این موفقیت ها وقت و انرژی گذاشته شده است. امکانات لازم به مربیان و ورزشکاران تخصیص یافته و بستر موفقیت فراهم شده است و من باید از مجموعه شهرداری بابت رقم زدن این موفقیت ها قدردانی کنم.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری مسابقات ورزشی در تبریز با حضور تیم ها و ورزشکاران دیگر کشورها می تواند در معرفی تبریز ۲۰۱۸ نقش موثری ایفا کند، تصریح کرد: ما برای معرفی هرچه بهتر و بیشتر تبریز ۲۰۱۸ می توانیم از ظرفیت های ورزش و برگزاری مسابقات ورزشی استفاده کنیم. مثلا ما می توانیم مسابقاتی برگزار کنیم و از کشورهای همسایه دعوت کنیم تا به تبریز بیایند و از نزدیک با جاذبه های گردشگری و فرهنگی و دیگر ظرفیت های ارزشمند شهرمان آشنا شوند. مسابقات ورزشی می تواند ارتباط ها را نزدیک کند و تماشاگرانی از دیگر کشورها به تبریز بیایند و هتل ها، بازارها، مناطق گردشگری و ... رونق بیشتری پیدا کند و شادابی و نشاط اجتماعی را نیز افزایش یابد.

پزشکیان در پایان، گفت: در برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت تبریز ۲۰۱۸ چنانچه شهرداری پیشقدم شود، ما با وزارتخانه صحبت می کنیم تا این اتفاق رخ دهد. در وزارت ورزش هم تلاش بر این است که میزبانی بعضی از مسابقات به تبریز داده شود و برگزاری مسابقات اخیر کشتی جام جهان پهلوان تختی در تبریز نمونه ای از این کار بود. البته اگر تیم های تبریز هم در مسابقات برون مرزی حضور پیدا کنند، می توانند معرف و سفیر خوبی برای تبریز ۲۰۱۸ باشند.