تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ۱۸:۲۰:۵۲ شناسه خبر : ۱۰۷۰۴۴۲

اقدام خودسر بازیکن تراکتورسازی؛

مجازات سخت در انتظار عالیشاه؟!

در حالیکه امیدعالیشاه بازیکن سرباز تراکتورسازی محسوب می شود، وی امروز خودسرانه در قاب تلویزیون ظاهر شده و به عنوان کارشناس دربی حضور یافت.

به گزارش تبریز بیدار ، در حالیکه امیدعالیشاه بازیکن سرباز تراکتورسازی محسوب می شود، وی امروز خودسرانه در قاب تلویزیون ظاهر شده و به عنوان کارشناس دربی حضور یافت.

این اقدام عجیب در حالی از سوی عالیشاه رخ داده که همزمان با این دیدار، تراکتورسازی به مصاف پیکان رفته بود و عالیشاه هنوز تسویه خود را با باشگاه تراکتورسازی انجام نداده است.

کاظم محمودی سرپرست تراکتورسازی در این خصوص اظهار داشت: امروز اعلام شده امید عالیشاه بدون اجازه در یک برنامه تلویزیونى در خصوص مسابقه دیگرى حضور پیدا مى کند در حالى که تراکتورسازى به شکل همزمان یک بازى حساس را برگزار مى‌کند و این قطعا مصداق رفتار غیر حرفه اى است.


کاظم محمودى در ادامه گفت: وقتى مدعى فوتبال حرفه اى هستیم باید تابع قوانین حرفه اى باشیم. چطور ممکن است که یک بازیکن که سرباز باشگاه است بدون اجازه در یک برنامه تلویزیونى حاضر شود آن هم در زمانى که تیم خودش به صورت همزمان در یک مسابقه دیگر به میدان رفته است؟

سرپرست تراکتورسازى همچنین اظهار داشت: روز گذشته امید عالیشاه مدعى شد گواهى کسرى خدمت خودش را دریافت کرده و به دنبال انجام کارهاى تسویه حساب است. ما هم به او گفتیم در خصوص این مسئله باشگاه تصمیم گیرى مى کند و ایشان طبق قانون سرباز و بازیکن تراکتورسازى است. مسئولین مرتبط با موضوع در لشگر عاشورا هم این موضوع را تایید کردند که تصمیم گیرى بر عهده باشگاه است و حتى به عالیشاه اعلام شد که باید تابع باشگاه باشد و نمى تواند اقدامى به صورت خودسرانه انجام دهد، چرا که در هر شرایطى سرباز باشگاه است.


محمودی در پایان افزود: در این شرایط چطور بازیکن مى تواند بدون اجازه باشگاه به تهران برود و در یک برنامه تلویزیونى حاضر شود؟  قطعا برخوردهاى لازم در این خصوص صورت مى گیرد، چرا که رفتن بازیکن بدون اجازه باشگاه و حضور در یک برنامه تلویزیونى تمرد تلقى مى شود و ما این موضوع را با قاطعیت و جدیت  پیگیرى خواهیم کرد.