تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۱۹:۵۲ شناسه خبر : ۱۰۷۰۵۸۶

با آغاز #كمپين_خريد_كالاي_ايراني؛

چرخه توليد را با خريد كالاي ايراني بچرخانيم

كمپين خريد كالاي ايراني با عنوان " بياييد چرخه را بچرخانيم" و با شعار "خريد كالاي ايراني، اشتغال فرزندان ايراني" راه اندازي شد.

به گزارش تبریز بیدار ، كمپين خريد كالاي ايراني با عنوان " بياييد چرخه را بچرخانيم" و با شعار "خريد كالاي ايراني، اشتغال فرزندان ايراني" راه اندازي شد.

اين كمپين به ابتكار سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران ايجاد شده است كه هدف از آن حمايت از توليدات ملي با تحريك تقاضاي بازار در آستانه خريد سال نو مي باشد.

كمپين خريد كالاي ايراني در راستاي "آري به توليد ملي" و حمايت از توليدكننده داخلي آغاز به كار كرده و در نخستين روز از شروع به فعاليت آن با استقبال خوب كاربران فضاي مجازي و رسانه هاي ارتباط جمعي مواجه شده است.

انتظار مي رود در آستانه خريد نوروزي مردم ايران و با معرفي هر چه بهتر كالاهاي با كيفيت ايراني بازار كارخانه هاي داخلي پوياتر شده و كمك خوبي براي خروج از ركود واحدهاي توليدي شود.

شما هم مي توانيد در حمايت از اشتغال فرزندان ايراني و كمك به چرخيدن چرخ توليد كشورمان عكس پروفايل صفحات شخصي خود در فضاي مجازي را به لوگوي اين كمپين تغيير داده و عضو كمپين خريد كالاي ايراني شويد.

نظرات

باقری
IR

حرکت خوبی است اگر مسئولان نیز آنرا اجرا نموده ودر خرید پیش قدم شوند , ضمنا تولیدکنندگان نیز کیفیت کالای تولیدی را افزایش دهند تا استفاده کنندگان تشویق شوند .