تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷:۴۱ شناسه خبر : ۱۰۷۰۶۳۸

رئیس شورای شهر تبریز:

تکیه به وعده‌های دولتی ما را از تلاش غافل خواهد کرد

رئیس شورای شهر تبریز گفت: در این مسیر تکیه به وعده های دولتی ما را از تلاش غافل خواهد کرد و از این رو باید خواسته هایمان را با اتکا به توان خودمان بدست آوریم.

به گزارش تبریز بیدار ، در نشست رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز با جمعی از نخبگان و مبتکران در دانشگاه تبریز که معاون پژوهشی و مدیران حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز نیز در آن حضور داشتند، جمعی از صاحبان ابداعات و اختراعات در حوزه مدیریتِ شهری به تشریح ابداعات خود پرداختند و خواستار مساعدت برای تجاری سازی طرح های خود شدند.


شکور اکبرنژاد در این نشست با تاکید بر تبدیل اقتصاد درهم ریخته کشور به اقتصاد دانش بنیان، ضرورت تجاری سازی ابتکارات نخبگان را متذکر شد و عنوان داشت: استراتژی توسعه آذربایجان باید به دست همین نخبگان تدوین و ترسیم شود.


رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز ادامه داد: برای آنکه توسعه در مسیر منطقی خود پیش برود، ناگزیر به تدوین یک استراتژی سیستماتیک هستیم تا مدیریت شهری از چارچوب اراده های شخصی و سلیقه ای خارج شود.


اکبرنژاد خاطر نشان ساخت: در این مسیر تکیه به وعده های دولتی ما را از تلاش غافل خواهد کرد و از این رو باید خواسته هایمان را با اتکا به توان خودمان بدست آوریم.