تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵:۴۳ شناسه خبر : ۱۰۷۰۶۴۰

دبیر جشنواره فعالین فضای مجازی آذربایجان شرقی خبرداد:

آیین اختتامیه جشنواره فعالین فضای مجازی آذربایجان شرقی پنج شنبه برگزار خواهد شد

سیفی خبرداد: آیین اختتامیه جشنواره نخستین فعالین فضای مجازی اذربایجان شرقی روز پنج شنبه ۲۴ اسفند با حضور فعالان فضای مجازی و شرکت کنندگان در جشنواره و با اجرای برنامه های متنوع از ساعت 16 الی 18 در سینما قدس تبریز برگزار خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار ، غلامرضا سیفی دبیرجشنواره فعالین فضای مجازی آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره خبرداد و گفت: آیین اختتامیه جشنواره نخستین فعالین فضای مجازی اذربایجان شرقی روز پنج شنبه ۲۴ اسفند با حضور فعالان فضای مجازی و شرکت کنندگان در جشنواره و با اجرای برنامه های متنوع از ساعت 16 الی 18 در سینما قدس تبریز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه اولین دوره جشنواره با استقبال فعالین فضای مجازی در استان روبرو شد اظهار داشت: بیش از 450 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

دبیر قرارگاه فضای مجازی بسیج آذربایجان شرقی در ادامه تصریح کرد: تیمی متشکل از متخصصان رسانه ای در محورهای مختلف کار داوری آثار از نظر فنی و محتوایی را برعهده داشتند که در مراسم اختتامیه از آثار برگزیده با اهدای جوایزی نفیس تقدیر به عمل خواهد آمد.

جشنواره فعالین فضای مجازی با هدف شناسایی و هدایت کردن استعدادهای موجود در این فضا با رویکرد نگاه فرصت محور به همت قرارگاه فضای مجازی بسیج آذربایجان شرقی و با همکاری دستگاه مسئول فرهنگی طی فراخوانی از هفته بسیج سال 96 برپا شد.