تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶:۲۳ شناسه خبر : ۱۰۷۰۷۴۴

استاندار آذربایجان‌شرقی:

مدیریت جهادی در حوزه اشتغال اولویت مدیران آذربایجان شرقی است

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در سال جدید نیز مدیریت جهادی در حوزه اشتغال همچنان باید اولویت مدیران استان باشد،گفت: خدمتگزاران مردم در دستگاه‌های اجرایی باید با همکاری سرمایه‌گذاران، جوانان نخبه و دانشگاهیان تلاش کنند.

به گزارش تبریز بیدار ، مجید خدابخش در پیامی به مناسبت آغاز سال 1397 هجری شمسی، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو به مردم آذربایجان‌شرقی به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، اظهار داشت: امیدوارم سال جدید که اولین روز آن با شهادت حضرت امام هادی(ع) مصادف شده توفیق یابیم با استفاده از سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) همراه با بهار طبیعت در حال خود بهار بیفراییم.


وی افزود: از بصیرت مردم استان در تمام عرصه‌ها به‌ویژه همراهی آنها با انقلاب اسلامی در جریان ناآرامی‌های چند ماه گذشته سپاسگزارم و سالی سرشار از شادی، خیر و برکت برای همه مردم استان آرزو می‌کنم.


خدابخش گفت: خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تمام دستگاه‌های اجرایی باید با روحیه تازه خود را آماده کنند تا در سال نو از جنبه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و به‌خصوص اقتصادی منشأ اثر باشند.


استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به همزمانی سال 1397 شمسی با انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی، یادآور شد: رویداد تبریز 2018 از یک طرف افتخاری برای استان است و از طرف دیگر مسئولیت سنگینی را برای مدیران بخش‌های مختلف استان ایجاد کرده است.


وی با بیان اینکه امیدواریم این رویداد، سرآغاز تحول و نقطه عطف استان از جهان مختلف باشد، تصریح کرد: در سال جدید برای افتتاح رسمی این رویداد شاهد سفر رئیس جمهور محترم به استان خواهیم بود که قطعاً دستاوردها و برکات زیادی را به همراه خواهد داشت.


خدابخش با بیان اینکه در سال جدید نیز مدیریت جهادی در حوزه اشتغال همچنان باید اولویت مدیران استان باشد، خاطرنشان کرد: خدمتگزاران مردم در دستگاه‌های اجرایی باید با همکاری سرمایه‌گذاران، جوانان نخبه و دانشگاهیان تلاش کنند تا با ارتقای ظرفیت تولید و فعال‌سازی واحدهای تولیدی نیمه‌فعال بتوانیم سالی توأم با نشاط، شادابی و رفاه را برای مردم استان ایجاد کنیم.


استاندار آذربایجان‌شرقی از آمادگی همه دستگاه‌های اجرایی استان در طول تعطیلات عید نوروز خبر داد و گفت: همه تلاشگران عرصه نظم، امنیت و رفاه جامعه در این ایام در محل خدمت خود حضور دارند تا مردم استان در این تعطیلات بتوانند در کنار خانواده، روزهای آرام و بانشاطی را سپری کنند.


خدابخش با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌کنیم امسال شاهد افزایش سفرهای نوروزی به تبریز و سایر شهرهای استان باشیم، بیان داشت: مردم استان در این روزها، میهمان‌نوازی خود را نشان خواهند داد.