تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۰۶:۴۲ شناسه خبر : ۱۰۷۰۹۵۷

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی:

در راستای حمایت از تولید داخلی جرایم مالیاتی بخشوده شد

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی به اطلاع رسانی وسیع در زمینه بخشودگی جرایم مالیاتی در سطح استان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: اعطای معافیت‌های مالیاتی در راستای حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری بوده است و اداره کل امور مالیاتی استان آمادگی ارائه مشاوره‌های مالیاتی به مودیان محترم را دارد، تا مشکلی در انجام تکالیف قانونی خود نداشته باشند.

به گزارش تبریز بیدار ، غلامرضا شریفی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام «حمایت از کالای ایرانی» توسط رهبر معظم انقلاب، بر ضرورت توجه ویژه به رفع موانع تولیدکنندگان داخلی تاکید کرد.

وی ضمن تاکید بر مصرف کالای تولید داخل در راستای عملی ساختن شعار سال اظهار داشت: در راستای تحقق این شعار و سیاست‌های نظام و به ویژه سازمان امور مالیاتی کشور، از تمامی همکاران می‌‌خواهم با تأسی از رهنمودهای حکیمانه مقام عظمای ولایت، نهایت تلاش و جدیت خود را در راستای تحقق وصول 100 درصدی مالیات پیش بینی شده در سال 1397 به منصه ظهور برسانند. 

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی به اطلاع رسانی وسیع در زمینه بخشودگی جرایم مالیاتی در سطح استان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: اعطای معافیت‌های مالیاتی در راستای حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری بوده است و اداره کل امور مالیاتی استان آمادگی ارائه مشاوره‌های مالیاتی به مودیان محترم را دارد، تا مشکلی در انجام تکالیف قانونی خود نداشته باشند.

شریفی هم‌چنین بر ضرورت تلاش مجدانه در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و افزود: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری همه باید با استفاده از توان داخلی و حمایت از کالای ایرانی برای تحقق حماسه اقتصادی در کشور تلاش کنیم.