تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۳:۰۳:۴۴ شناسه خبر : ۱۰۷۱۰۱۷

تداوم سریال سازی شبکه 3 در آذربایجان؛

روزهای بی قراری در تبریز 2018!

سریال های تلویزیون بار دیگر به تبریز و آذربایجان می آیند. نکته قابل توجه در این خصوص تبلیغ تبریز 2018 در قالب فصل دوم سریال پرببینده روزهای بی قراری است.

به گزارش تبریز بیدار ، پس از حضور موفق آنام در پرده نقره ای تلویزیون، سریال های تلویزیون بار دیگر به تبریز و آذربایجان می آیند. نکته قابل توجه در این خصوص تبلیغ تبریز 2018 در قالب سریال پرببینده روزهای بی قراری است.

بر اساس آنچه که امیرحسین شریفی تهیه‌کننده این سریال در خصوص روند تولید فصل دوم سریال «روزهای بی‌قراری» گفته است  فصل دوم سریال «روزهای بی‌قراری» وارد مرحله پیش تولید شده و فیلمنامه این سریال به قلم شعله شریعتی در حال نگارش است.

 به دلیل سکونت بازیگر نقش «سارا» در مشهد، ادامه قصه سریال از این شهر آغاز می‌شود و ادامه داستان را در تبریز تصویربرداری میشود.

آنطور که دست اندرکاران این سریال خبرداده اند  در فصل دوم سریال «روزهای بی‌قراری» به موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی و تبریز 2018 به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام هم پرداخته می شود. 

 سارا صوفیانی و کامران تفتی در فصل دوم سریال حضور دارند و البته 75 بازیگر بومی تبریز نیز در فصل دوم  سریال روزهای بی قراری حضور خواهند داشت.

گفتنی است؛ فصل اول سریال «روزهای بی‌قراری» در 23 قسمت 40 دقیقه‌ای به سفارش معاونت سیمای استان‌ها، از شبکه سه سیما پخش شد و جزو پربیننده ترین سریال ها در سال 95 بود.

بازیگرانی مثل ابوالفضل پورعرب، پژمان بازغی، الهام حمیدی، کامران تفتی و سارا صوفیانی در  فصل اول این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کردند.