تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵:۳۱ شناسه خبر : ۱۰۷۱۰۵۱

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در رژه نیروهای مسلح تبریز:

تهدید شدن از سوی استکبار و رژیم صهیونیستی نشان از اقتدار ماست/ برخی انقلاب دوستان نا آگاه نغمه شوم انحلال ارتش را سر می دادند

امام جمعه تبریز گفت:‌ امروز اگر رژیم صهیونستی و استکبار ما را تهدید می‌کنند نشان از اقتدار ماست.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم صبح امروز چهارشنبه در مراسم رژه روز ارتش جهوری اسلامی در تبریز گفت:از ۱۹ بهمن ۵۷ رفته رفته ارتشیان به انقلاب اسلامی پیوستند و از همان زمان جانفشانی خود را برای دفاع از انقلاب آغاز کردند و در همان ابتدای انقلاب ارتش به ناآرامی‌های ترکمن صحرا اعزام شد و غائله را تمام کرد و رشادت ارتش در آذربایجان و کردستان فراموش نشده است.

وی با بیان اینکه از همان ابتدا تبلیغات علیه ارتش آغاز شد و می گفتند باید ارتش منحل شود، ادامه داد: در این شرایط دشمنان کمین کرده بودند و انقلاب دوستان نا آگاه نغمه شوم انحلال ارتش را سر می دادند. این مشکلات سبب شد که فرماندهان وقت برای برون رفت از این مشکل از حضرت امام کسب تکلیف کنند.

آل هاشم همچنین گفت: حضرت امام با دیدن چنین شرایطی فرمان تاریخی خود را در ۲۸ فروردین صادر کردند و همه مردم را به حفظ ارتش و ارتشیان را به حفظ نظم و رعایت سلسله مراتب توصیه کردند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: به همین خاطر است که مقام معظم رهبری ارتش را ارتش حزب الله نامیدند و ارتش را در طراز اسلام خطاب کردند و  به همین خاطر است که امروز ما به ارتش دلاور و به همه نیروهای نظامی می‌بالیم.

وی افزود: امروز اقتدار موجود به خاطر وحدت مثال زدنی نیروهای مسلح است و امیدواریم شاهد ادامه این اتحاد باشیم. پیروزی از آن ماست .


امام جمعه تصریح کرد :‌ پیروزی از آن ماست، امروز اگر رژیم صهیونستی و استکبار ما را تهدید می‌کنند نشان از اقتدار ماست. امروز نه اسرائیل، نه آمریکا و نه عربستان سعودی خائن در مقابل اقتدار و اتحاد نیروهای مسلح هیچ غلطی نمی توانند بکنند


وی در پایان گفت: امروز منتظر وعده رهبر انقلاب هستیم که ان شالله تا چندسال آینده نامی از رژیم صهیونیستی نشنویم.