تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۸:۱۳ شناسه خبر : ۱۰۷۱۰۶۴

مهاجم سابق تراکتور: نامه انتشار یافته یک دروغ بزرگ بوده و صحت ندارد/

تکذیب پرداخت 10 هزار دلار به مدیر اجرایی تراکتور از سوی ادینهو

مهاجم پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی ماجرای پرداخت 10 هزار دلار به مدیر اجرایی این باشگاه را رد کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، لوسیانو ادینیو، مهاجم برزیلی پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی که چند هفته پیش با خبر شکایتش از این باشگاه به فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش خبرساز شده بود، روز گذشته نیز با انتشار یک نامه در صدر اخبار قرار گرفت.

در این نامه که به زبان پرتغالی-برزیلی نگارش یافته بود، آمده بود که وی هنگام ترک ایران مبلغ 10 هزار دلار به «اجلال نصیری» مدیر اجرایی باشگاه تراکتورسازی پرداخت کرده است اما در ترجمه تحت‌الفظی علت این کار نامعلوم مانده بود که با ترجمه دقیق مشخص شد وی جهت تسویه ترخیص کالا این پول را پرداخت کرده است.

اما ماجرا زمانی پیچیده‌تر شد که اجلال نصیری در مورد سوالاتی که پیرامون این نامه مطرح می‌شد بخصوص اینکه چرا بازیکن طلبکار در زمان خروجش از تبریز به مقام اجرائی باشگاه پول داده است، حاضر به پاسخگویی نشده بود تا شایعات زیادی در خصوص این اتفاق شکل بگیرد. 

با این حال، خود لوسیانو ادینیو ساعاتی بعد از انتشار این نامه در پیامی به آن واکنش نشان داده و موضوع پرداخت 10 هزار دلار به اجلال نصیری را رد کرد. ادینیو در این خصوص اظهار داشت: نامه‌ای که درباره من منتشر شده یک دروغ بزرگ است چراکه بنده هیچ پولی به آقای نصیری ندادم و ماجرای 10 هزار دلار را کاملا تکذیب می‌کنم.

وی تأکید کرد: امضای پای این برگه برای من نیست و باید بگویم از انتشار این اخبار خیلی ناراحت شدم چون واقعا صحت ندارد و یک دروغ بزرگ است.

آقای گل سابق لیگ برتر فوتبال ایران همچنین با اشاره به دلتنگی خود به تیم تراکتورسازی و هوادارانش گفت: من عاشق تراکتور و مردم آذربایجان هستم و آنها برای همیشه در قلبم خواهند بود. یاشاسین آذربایجان، یاشاسین تراکتور.

در پایان تصویر نامه مذکور را مشاهده می‌کنید:


منبع: آناج