تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳:۰۱ شناسه خبر : ۱۰۷۱۰۶۷

اظهارات خطیبی پس از برکناری آجرلو:

هیچ شخصی بهتر از آقای زنوزی نمی‌تواند مدیریت باشگاه تراکتورسازی را به دست بگیرد!

خطیبی گفت: هیچ شخصی بهتر از آقای زنوزی نمی‌تواند مدیریت باشگاه تراکتورسازی را به دست بگیرد.

به گزارش تبریز بیدار ، رسول خطیبی با اشاره به لزوم ورود بخش خصوصی به مدیریت باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: با توجه به اتفاقات اخیری که در باشگاه تراکتورسازی رخ داده است، بهترین گزینه برای مدیریت باشگاه تراکتورسازی، آقای رضا زنوزی است. از طرفی خود او هم برای قبول مدیریت این باشگاه بزرگ اعلام آمادگی کرده است.

وی ادامه داد: هواداران تراکتورسازی نگران تکرار روزهای بد گذشته هستند و حالا که مدیریت باشگاه تغییریافته و هواداران به دنبال خصوصی شدن باشگاه هستند، هیچ شخصی بهتر از آقای زنوزی نمی‌تواند مدیریت باشگاه تراکتورسازی را به دست بگیرد.

خطیبی گفت: خود آقای زنوزی هم با توجه به تعصب خاصی که به تبریز و تیم تراکتورسازی دارد، ابراز علاقه و آمادگی کرده و گفته که می‌خواهد به تراکتورسازی کمک کند. کما اینکه وی به تیم ملی کشورمان بارها و بارها کمک کرده است و می‌توان پیش‌بینی کرد که تا چه اندازه می‌تواند تراکتورسازی را سربلند کند.

وی افزود: رفتن آجورلو از تراکتورسازی، از دید من و هواداران این تیم یک اتفاق خوب و امتیاز مثبت بود اما حالا باید یک مدیری همچون آقای زنوزی سرکار بیاید و به نگرانی‌های تراکتوری‌ها پایان دهد.

سرمربی اسبق تراکتورسازی مدیریت و مالکیت زنوزی طی چند سال اخیر در تیم‌های فوتبال تبریز را مثبت و اثرگذار دانست و گفت: سابقه درخشان آقای زنوزی در فوتبال تبریز و به خصوص تیم گسترش فولاد برای همه مشخص است و نیازی به تعریف ندارد. گسترش فولاد اگر یکی از تیم‌های باثبات فوتبال کشور و بهترین تیم خصوصی کشور است، اصلی‌ترین دلیلش حمایت شخص رضا زنوزی است و حالا اصلی‌ترین نیاز تراکتورسازی نیز، خصوصی شدن و رفتن زیر چتر حمایتی مادی و معنوی سرمایه‌گذاری همچون مالک گسترش فولاد است