تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۵۸:۴۵ شناسه خبر : ۱۰۷۱۰۸۱

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا:

توان سپاه برای مقابله با دشمنان بیش از هر زمان دیگری است/ موفقیت های افتخارآمیز سپاه مرهون اطاعت از ولی فقیه است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا، با بیان اینکه موفقیت های افتخارآمیز سپاه مرهون اطاعت از ولی فقیه است، گفت: مقابله سپاه با حرکت های براندازانه و تهاجم های فرهنگی، دخالت در سیاست ها نیست بلکه رسالت و وظیفه سپاه در دفاع از انقلاب است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، حجت الاسلام و المسلمین کاملی فر در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه تبریز با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار ابراز کرد: توان سپاه برای مقابله با دشمنان و پاسداری غیرمحافظه کارانه از انقلاب، بیش از هر زمان دیگری است.

وی با اشاره به پیروزی های مقاومت اسلامی در منطقه افزود: اگر تدبیر فرمانده سپاه قدس و رزمندگان مدافع حرم نبود، اکنون خلافت خودخوانده داعش به داخل مرزهای ما می رسیدند.

کاملی فر خاطرنشان کرد: اگر سپاه نبود، اکنون ناموس شیعه و مسلمین به اسارت تروریست ها در منطقه درمی آمدند.

وی با بیان اینکه موفقیت های افتخارآمیز سپاه مرهون اطاعت از ولی فقیه است، گفت: مقابله سپاه با حرکت های براندازانه و تهاجم های فرهنگی، دخالت در سیاست ها نیست بلکه رسالت و وظیفه سپاه در دفاع از انقلاب است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا، با اشاره به شعار سال اظهار داشت:: باید ذهنیتِ غلطِ به صرفه نبودنِ کالای ایرانی را از خود دور کنیم.