تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۳۸:۱۷ شناسه خبر : ۱۰۷۱۰۹۵

فرمانده سپاه عاشورا:

تیم تراکتورسازی تبریز به بخش خصوصی واگذار می‌شود

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه با تدبیری که از فرماندهی کل سپاه دریافت کردیم، به دنبال پروسه واگذاری تیم هستیم گفت: با تمام وجود علاقه داریم همواره تراکتور به عنوان یک تیم مردمی در اوج بوده و سیر صعودی داشته باشد.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار عابدین خرم در گفت‌و‌گو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه با تدبیری که از فرماندهی کل سپاه دریافت کردیم،  به دنبال پروسه واگذاری تیم هستیم اظهار داشت: با تمام وجود علاقه داریم همواره تراکتور به عنوان یک تیم مردمی در اوج بوده و سیر صعودی داشته باشد. 

وی با اشاره به اینکه بعد از اتمام این فصل، تیم را به مجموعه‌های خصوصی قابل اطمینان واگذار می‌کنیم افزود:  تجربه تیم‌های پاس و صبا را در اختیار داریم ولی باید تراکتور در حد انتظارات مردم آذربایجان واگذار شده و رشد کند. 

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید متقاضیان صلاحیت دار، آورده و برنامه خود را ارائه کنند تا مراحل واگذاری آن طی شود تصریح کرد:  روال قانونی واگذاری آن در حال طی شدن است.  

وی ادامه داد: مقدمات واگذاری انجام شده که تاکنون هم متقاضیانی به صورت شفاهی داشته ولی افراد قابلیت داری نبودند، لذا باید افرادی باشند که فرصت و شخصیت تیم را احیا کنند. 

، سردار خرّم در مورد ادعای فردی در مورد مالکیت تیم هم گفت: تاکنون سند و مدرکی ارائه نشده و این فرد اگر ادعایی دارد می‌تواند از مراجع قانونی دنبال کند لذا این ادعا مورد تایید ما نیست.