تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۰:۲۸ شناسه خبر : ۱۰۷۱۱۱۶

پاسخ سرمربی اسبق تراکتور به سیاه نمایی ها علیه سپاه؛

کمالوند: اگر سپاه نبود چیزی به‌عنوان تراکتورسازی وجود نداشت

سرمربی اسبق تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: شاید الان خیلی‌ها از جو می‌ترسند و دوست ندارند بگویند سپاه چه کار کرده است، اما از قول من این را بنویسید، اگر سپاه نبود چیزی به‌عنوان تراکتورسازی وجود نداشت.

به گزارش تبریز بیدار ، فراز کمالوند، سرمربی کنونی تیم صنعت نفت آبادان و سابق تراکتورسازان یکی از موافقین واگذاری باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی است. وی که در زمان انتقال مالکیت این تیم به سپاه پاسداران در راس کادر فنی سرخ‌پوشان حضور داشت، هم در نشست خبری قبل از بازی و هم در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی به این موضوع پرداخته و ضمن حمایت از خصوصی‌سازی باشگاه تراکتورسازی، به اعتراض‌هایی که در خصوص عملکرد سپاه در این تیم می‌شود نیز واکنش نشان داد و از اقدامات و پشتیبانی‌های این ارگان از تیم تراکتورسازی دفاع و قدردانی کرد.

وی در اظهارات خود تراکتورسازی را مدیون سپاه دانست و اذعان داشت: «نگاه نکنید به آنهایی که شعار می‌دهند. شعار آنها درست نیست. تراکتورسازی روی زمین بود، اما اگر سپاه ورود نکرده بود، این تیم سرنوشت پاس همدان را داشت. مگر آن موقع پولی وجود داشت؟ من آن موقع سرمربی تیم بودم و از نزدیک شاهد بودم زمانی که کسی حاضر نبود به تراکتورسازی کمک کند، سپاه 4، 5 میلیارد هزینه کرد و تمام قد پشت تیم ایستاد، اما به سپاه کم‌لطفی می‌شود. چرا نتایج امسال را فقط می‌بینید؟ این تیم تحت حمایت سپاه قهرمان، نایب قهرمان و سوم شده که تحت حمایت سپاه بوده و بی‌انصافی است اگر زحمات سپاه را زیر سؤال ببریم. سپاه به این جمع‌بندی رسیده است که تیم فوتبال تراکتورسازی به سمت خصوصی‌سازی برود، اگر قرار بر خصوصی‌سازی باشد فقط زنوزی می‌تواند بار تراکتورسازی را بردارد.»

وی خاطرنشان شد: «سپاه بیش از 60، 70 و نزدیک به 100 میلیارد تومان به باشگاه تراکتورسازی پول تزریق کرده است. کدام ارگان این پول را می‌دهد؟ دوباره تأکید می‌کنم بی‌انصافی است که اگر زحمات سپاه را زیر سؤال ببریم. رابطه من و تراکتورسازی را همه می‌دانند، رابطه عاشق و معشوقی است و معتقدم اگر می‌خواهند تراکتورسازی را خصوصی‌سازی کنند به جز زنوزی به کس دیگری واگذار نکنند. شاید الان خیلی‌ها از جو می‌ترسند و دوست ندارند بگویند سپاه چه کار کرده است، اما از قول من این را بنویسید، اگر سپاه نبود چیزی به‌عنوان تراکتورسازی وجود نداشت.»