تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴:۵۶ شناسه خبر : ۱۰۷۱۴۵۶

با همکاری بنیاد مصلی؛

محوطه ارک تبریز برای گردشگران ساماندهی می‌شود

شهردار تبریز اعلام کرد: با عنایت ویژه امام جمعه تبریز و همکاری بنیاد مصلی، محوطه ارک تبریز ساماندهی می‌شود.

به گزارش تبریز بیدار ، ایرج شهین باهر ظهر امروز در حاشیه بازدید از محوطه ارک گفت: پروژه محوطه سازی ارک با تدبیر و عنایت امام جمعه محبوب تبریز، با هدف رفع مشکلات موجود، توسط بنیاد مصلی اجرایی می‌شود.


وی با بیان اینکه ارک تبریز یکی از معروف‌ترین آثار تاریخی این شهر است اظهار داشت: پس از آماده سازی و ساماندهی، محوطه‌ی ارک نقش مهمی در جذب گردشگر ایفا خواهد کرد.
شهردار تبریز همچنین با اشاره به همکاری بنیاد مصلی در ساماندهی محوطه ارک تبریز، نسبت به مشارکت در محوطه سازی این مجموعه اعلام آمادگی کرد.

شهین باهر با اشاره به درپیش بودن فصل گردشگرپذیری تبریز یادآور شد: حجم کم سابقه حضور گردشگران در تعطیلات نوروز نشان داد که کلانشهر تبریز باید امسال خود را برای انبوه مسافران تابستانی آماده کند.


وی با اشاره به رویداد تبریز ۲۰۱۸ تصریح کرد: پیش بینی می شود امسال میزان مسافران تابستانی تبریز نسبت به سالیان گذشته افزایش یابد لذا باید به سرعت اماکن گردشگری را برای این مهم آماده کنیم.


شهردار تبریز ادامه داد: در این رابطه شهرداری تبریز آمادگی دارد نسبت به محوطه سازی، فضای سبز، مبلمان شهری و زیباسازی محوطه ارک همکاری نماید.