تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۲۲:۳۵ شناسه خبر : ۱۰۷۱۴۸۰

دومین مشتری اصلی خریدار تراکتور هم کنار رفت؛

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز: وظیفه و مطالبه اصلی از ما ورزش همگانی است

طی روزهای گذشته برخی اعضای شورای شهر تبریز طی سخنرانی ها و مصاحبه های خود از تمایل به خرید امتیاز باشگاه تراکتورسازی تبریز سخن گفته بودند که با صحبتهای مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تبریز به نظر باید این موضوع را منتفی دانست.

به گزارش تبریز بیدار ، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی محلات تبریز اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که امروز به قولی که به شهردار محترم تبریز و اعضای شورای شهر داده بودیم عمل کردیم. فکر، راه و حرف ما زنده کردن ورزش در محلات تبریز است. خوشحال هستیم که امروز نخستین دوره المپیاد ورزشی محلات تبریز را آغاز می‌کنیم.

وی افزود: استارت این المپیاد با مسابقات فوتسال در ماه مبارک رمضان زده می‌شود و بعد از آن با فوتبال و سایر رشته‌ها در بخش بانوان و آقایان تداوم می‌یابد. شطرنج و ورزش‌های بومی-محلی نیز در پارک‌ها اجرا می‌شود.

علیرضارحیمی با اشاره به تاریخ ورزش تبریز گفت: ورزش تبریز در طول تاریخ افتخارآفرین بوده و هرگاه به گذشته نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که تبریزی‌ها در ورزش سربلند بوده‌اند. اگر مدتی است که در ورزش و به خصوص فوتبال نتایج خوبی نگرفته‌ایم ان‌شاءالله با نگاه بیشتر به فوتبال پایه و راه‌اندازی آکادمی‌ها این اتفاق به پایان می‌رسد.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز ادامه داد: اطمینان دارم استعدادهایی که از گذشته در کوچه‌های تبریز بوده و با حضور در تیم ملی و باشگاه‌های اروپایی برای این شهر افتخارآفرینی کرده‌اند، امروز هم وجود دارند. در این المپیاد استعدادهای جدیدی را کشف می‌کنیم تا برای این مردم افتخارآفرینی کنند.

وی افزود: می‌دانم که همه ما به سربلندی شهرمان ایمان‌داریم، سربلندی ما دست خودمان است قرار نیست فرد دیگری بیاید و موجب پیشرفت ما شود. سازمان ورزش شهرداری تبریز دو بازو دارد، ورزشی همگانی و ورزش قهرمانی که وظیفه و مطالبه اصلی از ما ورزش همگانی است تا بتوانیم امکانات سازمان ورزش شهرداری را در اختیار خود شما قرار دهیم.

گفتنی است طی روزهای گذشته برخی اعضای شورای شهر تبریز طی سخنرانی ها و مصاحبه های خود از تمایل به خرید امتیاز باشگاه تراکتورسازی تبریز سخن گفته بودند که با این صحبتهای مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تبریز مبنی بر تاکید شهردار به توجه ویژه برای ورزش همگانی و محلات و با توجه به شرایط بودجه شهرداری تبریز به نظر باید این موضوع را منتفی دانست.

پیش از این هم رضا رحمانی، رئیس هیئت مدیره شرکت مس ایران  خبر خرید باشگاه توسط مجموعه مس را تکذیب کرده بود که با این حساب دو مشتری اصلی خرید تراکتور را باید از لیست مزایده حذف شده دانست.

نظرات

محمدرضا
IR

دقیقا موافقم . در مساله انتخاب تبریز از سوی سازمان ملل .چه کری خوانی هایی از سوی هموطنان شهر های همتراز تبریز که شهر مامدرن و زیباست و تبریز از شهر ما عقب مانده تر است در سایتها به عینه دیده ام این در صورتی است که این شهر ها یک نماینده تیم ورزشی در لیگ حتی لیگ یک ندارند والیبال ما و بسکتبال ما اینهمه توسط شهرداری خرج کرد چه عایدی داشت؟؟؟ شهرداری تبریز بهترین تصمیم را گرفته است که حرفه ای باشگاهداری نکندوسرمایه اش را صرف زیباسازی و مدرن سازی شهر کند هیچیک از شهر های مدرن و زیبا و ممتاز ایران تیم شهرداری در هیچ رشته ورزشی ندارد