تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳:۴۵ شناسه خبر : ۱۰۷۱۵۸۶

نیکو خصلت در گفتگو با تبریزبیدار:

درختی در فضای سبز ورزشی منطقه ولیعصر تبریز تخریب و جابجا نمی شود/ سابقه بد اجرای پروژه های عمرانی همراه با تخریب فضای سبز دلیل نگرانی مردم

رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تبریز خاطر نشان ساخت: صاحب ملک جدید زمین ورزشی نه تنها قول تخریب نشدن درختان را داده بلکه از برنامه اش برای افزایش درختان محوطه این مجموعه ورزشی خبرداد.

به گزارش تبریز بیدار ، سعید نیکو خصلت در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری در توضیح خبر تخریب فضای سبز در منطقه ولیعصر تبریز اظهار داشت: یکی از قهرمانان سابق ورزشی استان که سالها عضو تیم ملی تنیس روی میز بوده در مزایده واگذاری چمن مصنوعی در منطقه ولیعصر برنده شده که این فرد دغدغه مند ورزشی در این محل به در حال ایجاد یک  مجموعه ورزشی سرپوشیده  است.

Image title


وی ادامه داد: با توجه حساسیت ها و سابقه بد در اجرای پروژه های عمرانی اینچنینی که معمولا با تخریب فضای سبز همراه است مردم مجاور این زمین ورزشی نسبت به این مساله اعتراض داشتند در حالی که بنده از پروژه بازدید کردم و صاحب ملک جدید زمین ورزشی نه تنها قول تخریب نشدن درختان را داده بلکه از برنامه اش برای افزایش درختان محوطه این مجموعه ورزشی خبرداد.

رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تبریز با تقدیر از حساسیت ها و دغدغه مندی مردم نسبت به فضای سبط شهری خاطر نشان ساخت: البته مردم مجاور این زمین ورزشی نسبت به شلوغ شدن منطقه پس از ساخت مجموعه هم اعتراض داشتند در حالی که به واقع درختی نه تخریب می شود و نه جابجا.

عضو شورای شهر تبریز در پایان گفت: اینکه یک قهرمان ورزشی کشور در روزهایی که معمولا بسیاری از چهره های ورزشی  به دنبال سرمایه گذاری در بخش های عمرانی، غذاخوری و حتی بوتیک هستند اقدام به ساخت یک مموعه ورزشی کرده جای خوشحالی دارد.