تبریزبیدار
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹:۲۸ شناسه خبر : ۱۰۷۱۶۳۵

سعیدی در شب شعر مقاومت از آزادی خرمشهر تا قره باغ؛

با اقتدا به امام حسین (ع) قره باغ آزاد می شود نه چشم دوختن به سازمان ملل

نماینده مردم تبریز گفت: امام راحل با تکیه بر همین روحیه ایمان مردم قیام کرد و اتفاقا پیام ما به رهبران جمهوری آذربایجان که بر اساس روحیه دینی ا مردم جمهوری آذربایجان واقتدا به امام حسین (ع) می توانند قره باغ را آزاد کنند نه با چشم دوختن به سازمان ملل.

به گزارش تبریز بیدار ، محمد اسماعیل سعیدی شامگاه دیروز در شب شعر مقاومت از آزادی خرمشهر تا قره باغ با بیان اینکه ماهیت انقلاب ایران  به دلیل کفر ستیزی از ابتدا با نظام سلطه در تضاد بود اظهار داشت: نظام استکبار بر همین اساس با توطئه های مختلف سعی در نابودی انقلاب مردمی ایران گرفت. دقیقا امروز مصادف با است با روزهایی که عناصر جدایی طلب در هر گوشه از ایران من جمله در همین تبریز به دنبال اغتشاش و ضربه زدن به نظام بودند بنی صدر هم به عنوان فرمانده کل قوا با خارج از کشور هماهنگ بود جنگ را عراق علیه ملت ایران آغاز کرد.

وی ادامه داد: اینکه می گوییم آن دوران را 8 سال دفاع مقدس می نامیم این است که ما در این جنگ هشت ساله، از نظام، کشور، انقلاب، دین و ناموس خود دفاع کردیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس نقاط درخشان بسیاری داشتیم که فتح خرمشهر یکی از این نقاط مشعشع است. 

وی افزود: مردم ما با اعتقاد عمیق به قیام امام حسین و پشتوانه قیام عاشورا توانستند خرمشهری که صدام ادعا می کرد اگر ایران آن را بازپس بگیرد کلید بصره را تحویل خواهم داد.

سعیدی گفت: امام راحل با تکیه بر همین روحیه ایمان مردم قیام کرد و اتفاقا پیام ما به رهبران جمهوری آذربایجان که بر اساس روحیه دینی مردم جمهوری آذربایجان واقتدا به امام حسین (ع) می توانند قره باغ را آزاد کنند نه با چشم دوختن به سازمان ملل.