تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱:۴۵ شناسه خبر : ۱۰۷۱۸۰۱

انتصاب معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با صدور حکمی" سعید وحیدی مهر" را به سمت معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز منصوب کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با صدور حکمی سعید وحیدی مهر را به سمت معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز منصوب کرد.متن حکم انتصاب به شرح زیر است:

با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز» منصوب می‌شوید.

امید است با رعایت تقوا و بهره گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات و اموال دانشگاه نمایید.

سعید وحیدی مهر دانشجوی دکتری تخصصی در رشته علوم قرآن و حدیث و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر است.

وی حافظ کل قرآن است که مسئولیت کانون قرآن و عترت(ع)، مدیریت اداری، سرپرست حوزه معاونت دانشجویی و مدیر گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر، عضو مؤسس و مدیر عامل موسسه‌ی فرهنگی قرآن و عترت (ع) «مصباح الهدی تبریز»، کارشناس برنامه رادیویی «دعوت » در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، کارشناس رادیو برون مرزی مشکوة، رئیس کمیته نظارت و ارزیابی بیستمین جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت (ع) واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی سراسر کشور را در سوابق کاری و تألیف سه کتاب در کارنامه پژوهشی خود دارد.