تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۰۹:۴۲ شناسه خبر : ۱۰۷۱۸۰۷

واکنش شهردار منطقه 3 به برداشته شدن وسایل تفریحی پارک باغ امامی؛

لوازم تفریحی برای پارک باغ امامی به زودی خریداری و نصب می شود

موحدنیا شهردار منطقه در رابطه با امکانات مورد نیاز شهروندان در این باغ به تجهیز پارک به لوازم ورزشی و تفریحی کودکان اشاره کرده و گفت: بزودی برای استفاده کودکان برای تفریح و سرگرمی و شادمانی در پارک باغ امامی ، شهرداری لوازمی را با لحاظ کردن نیاز ابعاد روان شناختی و جسمانی کودکان بزودی خریداری و نصب خواهد کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، پارک باغ امامی، باغ خاندان امامی از سوی شهرداری که برای استفاده عموم شهروندان تملک گردیده و افتتاح شده بود، اکنون عمارت این باغ در مراحل پایانی باز زنده سازی است.

مرتضی موحدنیا شهردار منطقه در رابطه با امکانات مورد نیاز شهروندان در این باغ به تجهیز پارک به لوازم ورزشی و تفریحی کودکان اشاره کرده و گفت: بزودی برای استفاده کودکان برای تفریح و سرگرمی و شادمانی در پارک باغ امامی ، شهرداری لوازمی را با لحاظ کردن نیاز ابعاد روان شناختی و جسمانی کودکان بزودی خریداری و نصب خواهد کرد.

شهردار منطقه مرمت خوان نشینی، چندین اتاق تو در تو، بادگر و هشتی های عمارت داخل باغ امامی رو به اتمام ذکر کرده و افزود: بهسازی و مرمت و استحکام سازی دیواره و سقف و پایه های این عمارت قدیمی پایان یافته است.

وی معماری زیبا و ساختار سنتی این باغ قدیمی ایرانی را به عنوان یادگاری ارزشمند از دوران باغ شهر تبریز عنوان نمود ه و ظرفیتی مناسب برای گذران اوقات فراغت و سرگرمی شهروندان دانست.

پارک باغ امامی در راستای حفظ باغات و خانه های قدیمی در نقطه مرکزی و مناطق مسکونی شهر تبریز، در خیابان پاستور ما بین خیابان های قطران و لاله زار، امکان مناسبی برای افزایش روحیه و شادابی شهروندان است.

گفتنی است پس از افتتاح پارک باغ امامی، شهروندان مجاور این پارک از برداشته شدن وسایل بازی و تفریحی این باغ پس از افتتاح انتقاد داشتند که همین مساله امروز با واکنش شهرداری منطقه 3 روبرو شد.

اخبار مرتبط:

غیب‌شدن وسایل بازی پارک باغ امامی تبریز پس از پایان یک حرکت تبلیغاتی!