تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹:۰۶ شناسه خبر : ۱۰۷۱۸۱۵

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در گفتگو با تبریزبیدار:

شیوه نامه اجرایی پخش مسابقات جام جهانی در سینماهای تبریز ابلاغ نشده است/ برای افزایش پخش تعداد بازی ها تابع وزارت ارشاد هستیم

محمد پور گفت: تا صدور شیوه نامه اجرایی از طرف سازمان سینمایی ، تعداد و اسامی سینما ها به طرور دقیق مشخص و معلوم نیست و کارکرد اجرایی باید از طرف سازمان سینمایی ابلاغ شود

به گزارش تبریز بیدار ،  محمد محمدپور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری، با اشاره به  پخش مسابقات جام جهانی در سینماهای تبریز، اظهار داشت: هنوز مجوز و شیوه نامه های اجرایی  نمایش مسابقات جام جهانی روسیه در سالن‌های سینمایی از سوی وزارت ارشاد صادر نشده  ما منتظر صدور مجوز برای نمایش مسابقات جام جهانی فوتبال در سینماها هستیم.

وی در خصوص  نمایش تعداد بازی ها در سینماها، گفت: فعلا در مرحله اول تعداد 6 بازی برای نمایش در سینماها  در نظر گرفته شده است. ولی برای افزایش این تعداد، منتظر تصمیم و نظر وزارت ارشاد هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: فعلا اسامی سینماهایی که قرار است مسابقات فوتبال در ان نمایش داده شود به طور دقیق مشخص نیست . بنابراین تا صدور شیوه نامه اجرایی از طرف سازمان سینمایی ، تعداد و اسامی سینما ها به طرور دقیق مشخص و معلوم نیست و کارکرد اجرایی باید از طرف  سازمان سینمایی ابلاغ شود تا بتوانیم جزییات دقیق را به رسانه ها اعلام کنیم.

گفتنی است، با تصمیم وزارت ارشاد و کسب مجوز از مراجع ذی صلاح، بازی های تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی روسیه، در برخی از سینماهای کشور و استان، برای عموم نمایش داده شود.

اخبار مرتبط:

جام جهانی به سینماهای تبریز می آید؟