تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۲۲:۰۷:۱۷ شناسه خبر : ۱۰۷۱۸۳۸

مسئولین تب فوتبال را بر تب گرانی ترجیح می دهند؟

تایید و تکذیب های حضور نمایندگان تبریز در جام جهانی فوتبال

جام جهانی فوتبال در روزهای آتی اینقدر تب و تاب ایجاد می کند که تمامی این اخبار را از یاد می برد و معلوم نیست که در بمباران خبری جام شاید نماینده هم بی سرو صدا راهی مسکو و سن پطرزبورگ شود ولی مردم انتظار دارند که به تب گرانی هم بپردانزد این تب را دریابند و آن تب را وا نهند.

به گزارش تبریز بیدار ، هفته گذشته و با آغاز تعطیلات مجلس شورای اسلامی، خبری در رسانه ها مبنی بر حضور 7 نماینده مجلس در مسابقات جام جهانی فوتبال منتشر شد که حواشی زیادی ایجاد کرد؛ برخی در موافقت و عده ای هم در مخالفت با سفر این نمایندگان موضع گیری داشتند. مساله ای که به سرعت با واکنش های تند کاربران شبکه های اجتماعی هم همراه بود.

Image title


غلامرضا کاتب نماینده گرمسار، پروانه سلحشوری و محمدعلی وکیلی نمایندهای تهران و عضو فراکسیون امید و محمداسماعیل سعیدی نماینده تبریز از طرف کمیسیون فرهنگی و رحیم زارع نماینده آباده، همایون یوسفی نماینده اهواز و علی اصغر یوسف‌نژاد نماینده ساری هم از سوی فراکسیون ورزش مجلس برای این سفر به وزارت ورزش و جوانان معرفی شده بودند.  که به محض انتشار خبر سعیدی نماینده تبریز پیش قدم شد و در گفتگویی ضمن اینکه مردم الان به نان شب محتاج هستند از انصراف خود برای حضور در این سفر خبرداد. انصرافی که با همراهی کاتب و زارع دیگر نمایندگان این لیست جنجالی همراه بود اما پروانه سلحشوری یکی از نمایندگان زن جنجالی مجلس از حضور در جام جهانی با هزینه شخصی سخن گفت که حتی این تصمیم هم با واکنش کاربران شبکه های اجتماعی همراه بود.

Image title

در حالی که روابط عمومی مجلس  این خبر را از اساس کذب خواند و کمیسیون امینت ملی مجلس هم ممنوعیت حضور نماینده ای از طرف مجلس را در جام جهانی فوتبال اعلام کرد.داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش وارد ماجرا شد، وی در مصاحبه ای تلویزیونی اعلام کرد: چه اشکالی دارد نمایندگان مجلس به روسیه بروند، هزینه اعزام نمایندگان مجلس، بر عهده وزارت ورزش و جوانان است. نهایتا در حدود 100میلیون تومان، برای وزارت ورزش و جوانان آب میخورد. اظهارات رئیس سابق فدراسیون والیبال و معاون  فعلی وزیر ورشدر حالی همه را بهت زده کرد که گاها در خبر شنیده می شود بسیاری از هیئت های ورزشی و فدراسیون های مختلف  که به خاطر کمبود منابع مالی نمی توانند در مسابقات مختلف شرکت کنند و اساسا مگر صرف این بودجه از محل بیت المال نیست که اشکال نداشته باشد؟

 امروزهم  لیستی از اسامی نمایندگان  ومسئولین برای اعزام  به روسیه و تماشای بازی های تیم ملی در  جام جهانی فوتبال منتشر شد که نام پزشکیان  و سعیدی نمایندگان  مردم تبریز در مجلس  هم در میان آنها به چشم می خورد که این خبر هم با تکذیب مسئولین وزارت ورزش و جوانان همراه شد. هر چند سعیدی پیشتر انصراف خود را اعلام کرده ولی تا کنون انصارف یا تکذیبه ای از سوی دفتر پزشکیان متشر نشده است.

Image title


داوود عزیزی، معاون پارلمانی وزارت ورزش، به زعم خودش به همه این حواشی پایان داد و گفت اصلا از اول هم قرار نبوده که مجلس نماینده ای را به جام جهانی بفرستد. خبر هایی هم که درباره این موضوع  و حضور وکلای ملت مطرح شده به هیچ وجه صحت ندارد.عزیزی در ادامه هم اینطور گفت که اگر نماینده ای دلش می خواهد بازی های فوتبال را از نزدیک ببیند می تواند از پول جیب خود خرج این سفر را بدهد. این تکذیبیه با اظهارات محکم داورزنی قدری تناقض در تایید است! در حالی که نام عزیزی خود در لیست مشاهده می شود و وی از عدم اعزام نمایندگان خبر می دهد که همکار و یا به عبارت بهتر مسئول بالادستی وی حضور نمایندگان در جام جهانی را نه تنها  نفی نمی کند بلکه از این امر هم دفاع میکند.

 جام جهانی فوتبال در روزهای آتی اینقدر تب و تاب ایجاد می کند که تمامی این اخبار را از یاد می برد و شاید در بمباران خبری جام چند نماینده هم بی سرو صدا راهی مسکو و سن پطرزبورگ شوند  ولی به هر حال در روزهایی که تب گرانی در بازار بالاست انتظار مردم  و به خصوص تبریزی ها  از وکلایشان این است  که آن تب را بی خیال شوند و این تب را دریابند!


نظرات

AE

دیگه راست راست تو چشم ملت نگاه کردن و دروغ گفتن مد شده