تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۶:۰۵ شناسه خبر : ۱۰۷۱۸۴۵

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

مانعی برای بازگشت هنرمندان ایرانی خارج از کشور وجود ندارد/ آنان که با براندازان نظام همکاری نکرده‌اند، برگردند

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: مانعی برای بازگشت به کشور آن دسته از هنرمندان مهاجری که اقدامی علیه امنیت ملی مرتکب نشده‌اند، وجود ندارد.

به گزارش تبریز بیدار ، محمد اسماعیل سعیدی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره بازگشت هنرمندان مهاجر به کشور ابراز داشت: تمامی هنرمندانی که که جرم مرتکب نشده‌اند و اقدامی علیه امنیت ملی کشور نکرده‌اند، می‌توانند به کشور بازگردند و مانعی در این خصوص وجود ندارد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی بخشی از هنرمندان از کشور خارج شدند یا در کشور حضور نداشتند که به تدریج این افراد به کشور بازگشتند، افزود: امروز هم فضا برای بازگشت سایر هنرمندانی که در خارج از کشور حضور دارند، مهیا است.

وی تصریح کرد: قطعا هنرمندانی که اقدامات مجرمانه علیه کشور صورت داده‌اند، مشخص و شناخته شده هستند و به جز این افراد که تعداد آن‌ها زیاد هم نیست، مابقی هنرمندان می‌توانند به کشور بازگردند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس یادآور شد: قطعا همکاری با براندازان نظام جمهوری اسلامی ایران اقدامی نابخشودنی است که میان این این افراد و افرادی که اقدام مجرمانه نداشته‌اند، تفاوت است.

نظرات

راد
IR

مگرشما جرات دارید نظری راهم منعکس کنید بااینکه دراین سایت شما اندیشه هاوافکار ضعیف ویاغلط ولوازاشخاص شاخص ومتشخص کم نیست که پخش نشود.