تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸:۵۸ شناسه خبر : ۱۰۷۱۸۸۶

سرپرست باشگاه تراکتورسازی؛

الیاسی:بازیکن ملی‌پوش هم می‌خواهیم/ کیانی خودش از تراکتورسازی رفت

سرپرست باشگاه تراکتورسازی می‌گوید زمان سفر جان توشاک به ایران هنوز دقیقا مشخص نیست ولی این مربی قطعا در تراکتورسازی حضور خواهد یافت

به گزارش تبریز بیدار ، عباس الیاسی ، درباره زمان سفر جان توشاک سرمربی جدید تراکتورسازی به ایران، گفت: تاریخ دقیق  را نمی دانم. تمرینات ما روز بیست و نهم شروع می شود و توشاک حداکثر یک هفته دیگر به ایران می آید.

وی تصریح کرد: توشاک با ما قرارداد دارد و قطعا به ایران می آید. کارهای حضور وی در ایران به خاطر صدور ویزا طول کشیده است. با این مربی در ارتباط هستیم و نگرانی بابت حضورش در تراکتور نداریم.

سرپرست تراکتورسازی در خصوص جذب بازیکنان خارجی تصریح کرد: ما قطعا چهار بازیکن خارجی با نظر توشاک می گیریم. ضمن اینکه دو سهمیه لیگ برتری هم باقی مانده است.

الیاسی در پاسخ به این سئوال که آیا جان توشاک در جریان خریدهای داخلی قرار دارد و با نظر او این خریدها صورت می گیرد؟ گفت: بازیکنان داخلی اسکلت کار هستند. تیم ما خالی شده بود و تا جایی که امکان داشت آقای مهاجری جای جداشده ها را پرد کرد. مهاجری خودش سالها در لیگ برتر بوده و بازیکنان با نظر وی و با خرد جمعی جذب شدند که سبک فوتبالشان به تراکتورسازی بخورد.

وی درباره شایعات مربوط به جذب ساموئل اتوئو گفت: اتوئو برای حضور در برنامه ۲۰۱۸ و با دعوت عادل فردوسی پور به ایران آمده بود و ارتباطی به تراکتورسازی نداشت. ما دنبال بازیکنان جوان و با انگیزه هستیم نه بازیکنان سن و سال دار. مذاکره ای هم با اتوئو نداشتیم.

سرپرست تراکتورسازی در خصوص چالش باشگاه با مهدی کیانی و حضور این بازیکن در سپاهان خاطرنشان کرد: به هر حال فوتبال حرفه ای همین است. برای کیانی آرزوی موفقیت دارم. چالشی بین طرفین وجود نداشت. ما اول از همه با کیانی صحبت کردیم ولی خودش تصمیم گرفت از تراکتورسازی برود.

وی درباره حضور دو کاپیتان تراکتورسازی در سپاهان و ناراحتی تبریزی ها از امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان تاکید کرد: جای هیچ گلایه و انتقادی از سپاهان و قلعه نویی نیست. بهر حال باید در تیم وحدت و یکدستی باشد. تیم ما تیم با انگیزه ها است. همانطور که گفتم کیانی خودش تصمیم گرفت از تراکتورسازی برود. ما اول از همه با او صحبت کردیم.

الیاسی در پاسخ به این سئوال که آیا از بازیکنان تیم ملی کسی در لیست خرید تراکتورسازی قرار دارد؟ اظهار کرد: بله ولی به ما گفته اند که بعد از جام جهانی مذاکره می کنیم.

وی درباره وضعیت سربازان تراکتورسازی برای فصل آینده تاکید کرد: فقط ۵ سرباز را در تیم حفظ می کنیم.

سرپرست تراکتورسازی در پایان گفت: امیدوارم تمام اعضای باشگاه، کادر فنی، بازیکنان و تماشاگران یکدل شویم تا به موفقیت برسیم. ما دنبال ایجاد یک ساختار هستیم و برنامه سه ساله داریم. انتخاب سرمربی قوی و با رزومه اولین گام بود. دیگر ابزارهای موفقیت را هم فراهم می کنیم و آماده یک سال خوب می شویم.