تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹:۱۴ شناسه خبر : ۱۰۷۱۹۰۹

باشگاه گسترش فولاد روی هوا؛

بازیکنان یکی پس از دیگری به تیم های دیگر می پیوندند/ نصیرزاده: هیچ اطلاعی درباره آینده تیم ندارم

برخی از بازیکنان گسترش فولاد که قرار داد های طولانی هم با باشگاه امضا کرده اند. همچنان در بلاتکلیفی به سر می برند. در این حین، احمد موسوی و مسیح زاهدی، دو مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد به پارس جنوبی جم پیوستند

به گزارش تبریز بیدار ، پس از واگذاری امتیاز تیم تراکتورسازی تبریز به محمد رضا زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد، زمزمه هایی برای واگذاری این باشگاه به گوش می رسید، در این میان اخبار ضد و نقیضی هم  منتشر می شد، مسئولان باشگاه گسترش فولاد  جواب های متفاوتی می دادند، اخباری مبنی بر انتقال امتیاز لیگ برتری باشگاه گسترش فولاد،  به قدیمی ترین باشگاه ورزشی آذربایجان یعنی همان ماشین سازی تبریز، مخابره شد، این خبرهای مختلف، باعث شد که گسترش فولادی ها در بلاتکلیفی  محض به سر ببرند . از سویی دیگر، فصل نقل و انتقالات بازیکنان شروع شده است و باشگاه گسترش فولاد  علاوه بر عدم جذب بازیکن، دیگر بازیکنان خود را نیز از دست می دهد.  برخی از بازیکنان گسترش فولاد که قرار داد های طولانی هم با باشگاه امضا کرده اند. همچنان در بلاتکلیفی به سر می برند. در این حین، احمد موسوی و مسیح زاهدی، دو مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد به پارس جنوبی جم پیوستند.   این دو مدافع در حالی در لیگ هجدهم پیراهن پارس جنوبی را بر تن می‌کنند که پیش از این قرارداد خود را به صورت یک‌طرفه با گسترش فولاد تبریز فسخ کرده بودند.

مدیر عامل گسترش فولاد هم از آینده این باشگاه اظهار بی اطلاعی می کند. هوشنگ نصیر زاده،  در مصاحبه ای با خبرگزاری ایسنا، گفته است که: مالکیت باشگاه گسترش فولاد طبق قانون تجارت تعریف شده است و آقای زنوزی طبق  قانون هیچ گونه سمت حقوقی  در باشگاه ندارد بنابراین مشکل قانونی برای اداره این باشگاه ندارد ولی چون هزینه اداره تیم تراکتورسازی بسیار بالا است، شاید باشگاه گسترش فولاد واگذار شود. فعلا هیچ خبری درباره آینده این باشگاه ندارم.

گفتنی است، وضعیت باشگاه گسترش فولاد تبریز به علت مشخص نبودن حضور در لیگ برتر، در هاله ای از ابهام قرار دارد. به نظر می رسد آنچه که پیش از پیش در این میان آسیب خواهد دید فوتبال آذربایجان و هواداران پرشور تبریزی هستند.