تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۴۶:۱۲ شناسه خبر : ۱۰۷۱۹۲۴

ساکنین معترض مقابل فرمانداری اسکو تجمع کردند؛

گرو گرفتن سند واحدهای مسکن مهر در سهند برای پرداخت پول اضافی!

یکی از شرکت های پیمانکاری مسکن مهر شهر جدید سهند، با گرو گذاشتن سند واحدهای ساختمانی در طول 5 سال گذشته، از مالکان این واحدها مبلغ 5 میلیون تومان درخواست کرده است.

به گزارش تبریز بیدار ، ظهر روز گذشته مالکین ۲۷۰ واحدی مجتمع مسکونی رصد با تجمع مقابل فرماندای شهرستان اسکو  نسبت به بدقولی شرکت پیمانکار مسکن مهر اعتراض کردند.

یکی از اهالی این مجمتع در این خصوص  گفت: ما در سال ۹۲ بعد از تسویه کامل واحدهای خود را از شرکت پل بناء مراغه تحویل گرفتیم این شرکت قول داده بود تا یک سال آینده اسناد واحدها را به مالکین تحویل دهند.

وی افزود: بعد از پنج سال که از تسویه حساب مالکین می گذرد شرکت مذکور برای دادن سند خواستار پنج میلیون تومان از ساکنین است.

وی همچنین گفت: همانطور که می دانید این مردم برای خانه دار شدن مشقت زیادی را تحمل کرده اند و هنوز بابت اقساط مسکن به بانک مقروضند از مدیران دولتی خواهش می کنیم به این مشکل رسیدگی کنند و نگذارند حقوقمان پایمال شود.


نظرات

مالک مسکن مهر ملکی
IR

همین اتفاق در شهرجدید پردیس هم هست و واحد مسکن مهر ما ملکی بود نه 99 ساله -سال 91 طبق قرارداد کل مبلغ وحتی هزینه تعمیر ونگهداری را واریز کردیم کارت قسط ونامه تحویل واحد گرفتیم .بعد از5یا6 سال کسانی که واحدشان رامیخواهند بفروشند به انها میگویند شما مبالغی بین 2تا 5 میلیون بدهی دارین مگر میشود واحدی را بدون تسویه حساب به کسی تحویل بدهند لطفا پیگیری نمایید .باتشکر