تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲:۲۰ شناسه خبر : ۱۰۷۱۹۳۰

برگزاری نخستین تمرین تراکتورسازی؛

مهاجری: امسال مدعی قهرمانی خواهیم بود/ به دنبال بازگرداندن پرشورها به ورزشگاه هستیم

محمدرضا مهاجری پیش از برگزاری نخستین جلسه تمرینی تراکتورسازان در جمع اعضای تیم با خوش‌آمد گویی به نفرات جدید اظهار کرد: تراکتورسازی تیم بزرگی است و سال گذشته به هر دلیلی در جایگاه واقعی خود نبود، ولی امسال با مالکیت آقای زنوزی قصد داریم مدعی قهرمانی باشیم.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدرضا مهاجری پیش از برگزاری نخستین جلسه تمرینی تراکتورسازان در جمع اعضای تیم با خوش‌آمد گویی به نفرات جدید اظهار کرد: تراکتورسازی تیم بزرگی است و سال گذشته به هر دلیلی در جایگاه واقعی خود نبود، ولی امسال با مالکیت آقای زنوزی قصد داریم مدعی قهرمانی باشیم. 
  
وی افزود: هنوز بستن تیم به پایان نرسیده است. ۵ بازیکن جدید جذب کردیم و به ۷ ،۸ بازیکن دیگر نیاز داریم تا ترکیب تیم را نهایی کنیم. 
مدیر تیم‌های تراکتورسازی خاطرنشان کرد: نفراتی که پیش از این در شهر تبریز بازی کردند جو این شهر را بهتر می شناسند. خوب می‌دانید که هرگاه خوب بازی کنیم هوادار به ورزشگاه می‌آید و هروقت خوب نباشیم حضور هوادار هم کم‌رنگ می‌شود. 
  
مهاجری بیان کرد: سال گذشته تراکتور تماشاگرانش را از دست داد و امیدوارم امسال به‌گونه‌ای عمل کنیم که پرشورها به ورزشگاه بازگردند. 
وی خطاب به بازیکنان تیم گفت: باید ابتدا برای اعتبار و‌ عزت خود بجنگید و سپس نهایت تلاش خود را به کار گیرید تا در حد و اندازه‌های نام بزرگ تراکتورسازی ظاهر شویم. 
مدیر تیم‌های تراکتورسازی با اشاره به سرمربی جدید تیم تاکید کرد: مربی جدید بدون پیش زمینه و‌ قضاوتی به تراکتور می‌آید و اسم و‌ رسم نفرات برایش مهم نیست و این می‌تواند به نفع بازیکنان جوان باشد تا به بهترین شکل ممکن خودی نشان دهند. ما باید با یک رقابت سالم دست به دست هم دهیم تا از رقبا سبقت بگیریم. 
  
مهاجری با تشریح وضعیت جدید باشگاه گفت: با آمدن آقای زنوزی که بخش خصوصی است شرایط جدیدی برای تراکتورسازی رقم خورد. ایشان در زمان مالکیت باشگاه گسترش فولاد تیم را برای قهرمانی نمی‌بستند ولی معتقدند با قهرمانی تراکتورسازی میلیون‌ها هوادار شاد می‌شوند و تصمیم داریم تیم خوبی برای فصل جدید آماده کنیم. 
  
وی با اشاره به اینکه بازیکن نقش اساسی در موفقیت تیم دارد، اظهار کرد: بازیکن باید موفقیت را بخواهد. روزهایی که با حس و حال تمرین کنید تیم‌تان به هر چیزی می‌رسد و امیدوارم تا آخرین روز لیگ با همه وجود تلاش کنید. 
مهاجری ادامه داد: تراکتور یک باشگاه حرفه‌ای است و باید خودتان را به شخصیت این تیم برسانید. تراکتورسازی شخصیت بالایی دارد، پس باید با همه وجود برای موفقیت این تیم تلاش کنید. امیدوارم دست به دست هم دهیم تا سال رویایی برای هم رقم بزنیم. به بچه‌های فصل گذشته خسته نباشید و به بچه‌های جدید خوش آمد می‌گویم