تبریزبیدار
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۳۸:۵۰ شناسه خبر : ۱۰۷۱۹۵۱

3 دستگاه خودرو در آتش سوزی پارکینگ تبریز سوخت

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: 3 دستگاه خودرو در پی یک حادثه در پارکینگ ساختمانی واقع در خیابان ابوذر دچار آتش سوزی شد.

به گزارش تبریز بیدار ، آتشپاد داوود طالب نژاد  با بیان اینکه این حادثه صبح امروز روی داد، افزود: این حادثه به دلیل ایجاد اتصال در سیم کشی برق یکی از این خودروهای پارک شده در داخل پارکینگ رخ داد و منجر به گسترش و سرایت آتش به خودروهای دیگر شد.
وی اظهار داشت: در اثر وقوع این حادثه 4 نفر از ساکنان طبقات دچار دودزدگی شدند که ماموران آتش نشانی ایستگاه شماره 4 پس از رها سازی، آن ها را برای مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز یادآوری کرد: آتش نشانان پس از اطلاع از طریق شماره تلفن 125 در محل حادثه حاضر شدند و اقدام به امدادرسانی به حادثه دیدگان و ساکنان طبقات بالای این ساختمان که گرفتار دود حاصل از آتش سوزی شده بودند، کردند.
آتشپاد طالب نژاد ادامه داد: گروهی از آتش نشانان اقدام به عملیات مهار و پیشگیری از آتش کرده و گروه دیگر با استفاده از دستگاه های تنفسی با مراجعه به طبقات بالا عملیات تخلیه دود و جستجوی محبوسان را آغاز و در کمترین زمان ساکنان گرفتار در میان دود را رها سازی کردند.