تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵:۴۹ شناسه خبر : ۱۰۷۱۹۷۵

تجلیل از بیوک صباغ و پیشکسوتان فوتبال تبریز

در تورنمنت چهارجانبه فوتبال "نکوداشت بیوک صباغ" که با حضور تیم‌های پیشکسوتان ملوان بندرانزلی، منتخب استان اردبیل، منتخب تبریز و متحد تبریز در ورزشگاه تختی تبریز برگزار شد که این مسابقات با قهرمانی تیم پیشکسوتان ملوان بندرانزلی به اتمام رسید.

به گزارش تبریز بیدار ، بعد از اتمام بازی رده بندی در بین دو نیمه  هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی در یک اقدام پسندیده از ۲۶ پیشکسوت فوتبال تبریز و ۲ پیشکسوت استان گیلان و اردبیل تجلیل کرد. 
  
در این مراسم بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی و جواد ششگلانی رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی از بیوک صباغ، علی عطایی، علی‌اصغر کوشافر، ‌حسام گلزار، علی شیردل، اسماعیل هاشمی، جواد صدقی، عباس اسدزاده، اکبر شهابی، جمشید نیکمهر، داود ارغوانی، صمد رسولی، محمد حاج‌محمدی،  رحیم عباس قلیزاد طلوعی، هدایت مهابادپور، میر‌مجید ناظمی، عزیز دامنه کوه سرخابی، داریوش حاج‌رشیدی، مجید سوزنده، حبیب چرندابی، احد نظرزاده، خلیل سلیمی، یعقوب شارقی، جلال فاخری، یونس محمودی و یوسف چوپانی و محمود نیلفروشان پیشکسوتان بالای ۷۰ سال فوتبال تبریز بودند، با اهدای لوح تقدیر و جوایزی قدردانی کردند. 
  
همچنین از پیشکسوت استان گیلان نصرت ایران‌دوست و پیشکسوت فوتبال اردبیل مسعود هوشمندی هم تجلیل به عمل آمد. 
  
رضا صباغ فرزند بیوک صباغ پیشکسوت فوتبال تبریز امروز در حاشیه فینال تورنمنت چهارجانبه اظهار کرد: از هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی و جناب آقای ششگلانی کمال تشکر را دارم که مسابقات ۴ جانبه پیشکسوتان نکوداشت بیوک صباغ را برگزار کردند و در این راستا نفس عمل برای ما بسیار ارزشمند است که این هیأت از خود بروز دادند. 
  
وی افزود: اما از فدراسیون فوتبال کشور انتظار بیشتری داشتیم و بیوک صباغ سابقه بازی ملی داشته و در دوران بازیکنی و مربیگری مقام‌های زیاد کشوری کسب کرده است و انتظار داشتیم آقای تاج در مراسم تجلیل حضور می‌یافتند. 
  
وی خاطرنشان کرد: جا دارد از هیات فوتبال استان و باشگاه‌های ماشین‌سازی، گسترش‌فولاد، دبیری و مس سونگون به جهت عیادت از پدر در دوره بیماری‌شان تشکر کنم.