تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰:۵۲ شناسه خبر : ۱۰۷۲۰۷۷

یک مدیر عامل برای دو باشگاه؛

حضور پرابهام نصیرزاده در باشگاه تراکتورسازی

نکته قابل توجه در زمان نشست خبری جان توشاک سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی که دیروز صبح برگزار شد، این بود که خبرنگاران حاضر در نشست خبری با هوشنگ نصیرزاده در باشگاه تراکتورسازی مواجه شدند

به گزارش تبریز بیدار ، تیم تراکتورسازی تبریز به مالک باشگاه گسترش فولاد واگذار شد. بنابراین بازیکنان باشگاه تراکتورسازی تبریز، در فصل اخیر با مالکیت خصوصی به میدان می روند. اما آنچه که در این میان در هاله ای از ابهام قرار دارد، حضور گسترش فولاد، دیگر تیم لیگ برتری تبریز است که در حال حاضر، وضعیت حضور یا عدم حضور این تیم در لیگ برتر، سربسته است.  زنوزی مالک باشگاه های تراکتورسازی و گسترش فولاد، از ادامه حضور گسترش در لیگ برتر خبر می دهد. هوشنگ نصیر زاده نیز به عنوان مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز، همواره از ادامه حضور تیم و عدم واگذاری امتیاز خبر می دهد.

 با این حال تمرینات این تیم زیر نظر کریمی ادامه پیدا می کند در حالی که بازیکنان گسترش هم،  در حال سردرگمی هستند. نصیر زاده هم به عنوان مدیر عامل و هم بدلیل اطلاعاتی که در زمینه مسائل حقوقی دارد، در جایگاه مشاور برای زنوزی عمل می کند. به همین دلیل در زمان عقد قرار داد با جان توشاک به همراه زنوزی در استانبول به سر می برد.

نکته قابل توجه در زمان نشست خبری جان توشاک سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی که دیروز صبح برگزار شد، این بود که خبرنگاران حاضر در نشست خبری با هوشنگ نصیرزاده در باشگاه تراکتورسازی مواجه شدند. این سوال پیش می آید که آیا نصیرزاده در تراکتورسازی هم مسئولیتی خواهد داشت یا فقط به عنوان مشاور زنوزی عمل می کند؟

حال باید دید که حضور نصیرزاده در چندین موضوعات مختلف باشگاه تراکتوسازی، باعث تعامل زنوزی و نصیرزاده در باشگاه تراکتورسازی می‌شود.  حضور یک مدیر عامل در دو باشگاه  لیگ برتری آیا به سود فوتبال آذربایجان تمام می شود یا نه؟ البته عباس الیاسی سرپرست فعلی باشگاه تراکتورسازی در مدتی پیش به نوعی از مدیرعاملی خود در این باشگاه خبر داده بود.

لازم به ذکر است، هوشنگ نصیر زاده از اردیبهشت سال 96  به عنوان مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز، فعالیت می کند