تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵:۱۴ شناسه خبر : ۱۰۷۲۱۱۱

پیگیری های تبریزبیدار ادامه دارد؛

برنامه خاموشی برق تبریز در صورت اخذ مجوز فردا منتشر می شود!/ خاموشی های تابستان در تبریز تا شهریور ادامه دارد

رضا مجید پور سرپرست شرکت توزیع نیروی برق در مورد انتشار تقویم خاموشی برای اطلاع مردم و اتخاذ پیشبینی لازم برای ساعات خاموشی اظهار داشت: بر اساس ساعات پیک مصرف، برنامه خاموشی توسط شرکت توزیع برق آذربایجان نوشته شده ولی در صورت ابلاغ مجوز انتشار، از فردا می‌توانیم تقویم خاموشی را منتشر کنیم.

به گزارش تبریز بیدار ،  در روزهای گذشته روند خاموشی های با برنامه بدون اطلاع رسانی قبلی اداره برق تبریز، داد شهروندان تبریزی را درآورد و انتقادات زیادی را متوجه این اقدام اداره برق تبریز کرد.

تبریزبیدار  در راستای پیگیری مطالبات مردم تبریز، در گزارش " بی خبری از قطعی برق ناگهانی؛ معضلی فراتر از بی برقی در تبریز"  به بررسی این موضوع پرداخت.

پس از انتقاد رسانه ای تبریزبیدار و دیگر رسانه های گروهی تبریز، رضا مجید پور سرپرست شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان شرقی در گفتگویی با تسنیم در مورد انتشار تقویم خاموشی برای اطلاع مردم و اتخاذ پیشبینی لازم برای ساعات خاموشی اظهار داشت: بر اساس ساعات پیک مصرف، برنامه خاموشی توسط شرکت توزیع برق آذربایجان نوشته شده ولی در صورت ابلاغ مجوز انتشار، از فردا می‌توانیم تقویم خاموشی را منتشر کنیم تا مردم بر اساس آن برنامه ریزی کنند!

وی در عین حال با اشاره به زمان اوج مصرف بین ساعات 12 الی 18 خواستار همکاری مردم برای عبور از بحران کمبود برق همزمان با اوج مصرف شد. 

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه شرکت برق با مدیریت مصرف و مدیریت بار، سطح خاموشی را کاهش داده است گفت: پیشبینی ما این است که روند خاموشی‌ها حداقل تا پایان شهریور ادامه دارد.

امیدواریم مسئولین امر در اداره برق با علم دقیق  به جوانب اطلاع رسانی به موقع در مورد برنامه خاموشی، هر چه زودتر این مهم را در دستور کار قرار دهند. 

اخبار مرتبط:

بی خبری از قطعی برق ناگهانی؛ معضلی فراتر از بی برقی در تبریز

آغاز برنامه خاموشی برق در تبریز با چراغ سبز استاندار به شرکت برق/ خاموشی های تابستان و ضرورت رسیدن به ۲۰ هزار مگاوات برق هسته ای
نظرات

بابك
IR

جناب آقاي مجيد پور سر پرست محترم توزيع برق استان :‌تمام حرفها وتوجيهات شما در خصوص برق شبكه اي و خارج شدن نيروگاه آبي 10 هزار مگاواتي خوزستان قابل قبول !!! و اينكه برق توليدي در استان كه اتفاقا باعث آلودگي بيشتر شهرهاي تبريز و بناب و كل منطقه شده بايد در اختيار كل كشور قرار بگيره هم قبول ولي چرا شهروندان آذربايجان شرقي مخصوصا تبريز بايد برنامه خاموشي و قطعي برق داتشه باشند و لي تهراني ها و اصفهاني ها و .... نداشته باشند؟؟؟؟؟؟ مطابق كد خبري 813646 تابناك به نقل از خبرگزاري ايسنا """ خیرخواه - سخنگوی شرکت توزیع برق - در پاسخ به دلیل اعلام نشدن زمان خاموشی‌ها گفت: درحال حاضر در تهران خاموشی نداریم! و فقط مدیریت بار انجام می‌شود./ایسنا آيا بايد در تبريز هم بخاطر عدم عدالت در برخي مسائل اعتراضاتي بوقوع بياد تا .... ؟ تبريز بيدار خواهشا ً براي يكبار هم شده مطلب انتقادي و برحق منو درج كن

IR

در جواب شخصی که با نام بابک در این بخش مطالبی نوشته من واقعا بعد از خوندن این نظرت در این قسمت خیلی تعجب کردم.چه کسی دقیقا گفته برق در هیچ جایی در تهران یا اصفهان قطع نشده ؟اگر اون فردی که در این نظرت ازش نام بردی و نوشتی گفته در حال حاضر در تهران خاموشی نداریم و فقط مدیریت بار انجام می شود واقعا این حرفو گفته باشه دقیقا میدونی منظورش از مدیریت بار چیه؟منظور از مدیت بار در اینجا چیه؟اون برقی که در مناطق مختلفی در تهران قطع شد پس چیه؟وچطور در این نظرت به اون نحو نوشتی" اصفهانی ها"؟بر اساس چه منبع موثق و معتبری اینطور نوشتی؟اون جدول قطعی برق اصفهان که منتشر شد پس دقیقا چیه؟بعد هم نوشتی "آیا باید در تبریز هم بخاطر عدم عدالت در برخی مسائل اعتراضاتی بوقوع بیاد تا..."؟واقعا نمیدونم هدف و نیتت ازین مطالبی که در این بخش نوشتی چی بود ولی قبل از قضاوتت در این مورد اطلاعات کامل و درستی در این مورد داشتی؟بعد هم اونطور در این قسمت نوشتی" مطلب انتقادی و بر حق منو"؟تبریز بیدار خواهشا این پاسخمو،در این بخش منتشر کنید.