تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۷:۲۰ شناسه خبر : ۱۰۷۲۱۲۳

ماجرای قرار داد ترابی با تراکتورسازی؛

زنوزی:تراکتور را با ترابی خریده ام/ به فیفا شکایت می کنیم

محمد رضا زنوزی به عنوان مالک تراکتورسازی قصد دارد در صورت نتیجه نگرفتن از پیگیری در داخل، از طریق فیفا و AFC ماجرای ترابی را پیگیری می‌کند تا او را به تبریز بیاورد.

به گزارش تبریز بیدار ،  بعد از واگذاری تیم تراکتورسازی به  بخش خصوصی  و زنوزی، اخبار این تیم همواره در صدر اسلاید خبرگزاری ها قرار می گیرد، انتخاب مربی و چگونگی آمدنش به تبریز و نوع تمرین دادن تیم از جمله خبرهایی است که در صفحات سایت ها و روزنامه ها خوانده می شود. از طرفی پنجره نقل و انتقالات شروع شده است و تیم زنوزی  چند بازیکن را جذب این تیم کرده است.  تراکتورسازی نیز برای برپایی اردوی آمادگی به ترکیه سفر کرده است و تمرینات این تیم زیر نظر  جان توشاک سرمربی ولزی این تیم برگزار می شود. خبر انتقال ترابی به پرسپولیس که چند روز پیش منتشر شد، با واکنش مسئولان تیم تراکتورسازی روبه رو شد،  مسئولان تیم تراکتور مدعی بودند که  ترابی با تراکتورسازی قرار داد دارد وباید در فصل پیش رو در جمع تراکتوری ها توپ بزند ولی بالاخره ترابی سر از پرسپولیس در آورد.

بحث قرارداد ترابی با پرسپولیس این روزها حسابی داغ و جنجالی شده و ادعای تراکتورسازی نسبت به مالکیت این بازیکن سوژه روز نقل و انتقالات است. محمدرضا زنوزی، مالک تراکتورسازی در صحبت‌های خود در چند مقطع از قطعی بودن حضور این بازیکن در جمع سرخپوشان تبریزی صحبت کرد ولی در نهایت ترابی سر از پرسپولیس در آورد.

ظاهراً ترابی پیش از انتقال مالکیت تراکتورسازی کارهای خدمت خودش را انجام داده و باید برای گذارندن دوران سربازی به تراکتورسازی برود ولی از این کار امتناع کرده است. زنوزی با بیان اینکه تراکتورسازی را به همراه ترابی خریداری کرده، ادعای غیر قانونی بودن قرارداد او را با پرسپولسی دارد و قصد دارد به مراجع ذی‌صلاح شکایت کند.

 محمد رضا زنوزی به عنوان مالک تراکتورسازی قصد دارد در صورت نتیجه نگرفتن از پیگیری در داخل، از طریق فیفا و AFC ماجرای ترابی را پیگیری می‌کند تا او را به تبریز بیاورد.

حال باید دید در نهایت این خرید جنجالی تکلیفش چه خواهد شد. ترابی در فصل آینده سرخ پوش تراکتوری می شود یا در جمع قرمز پوشان پایتخت خواهد بود.