تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سلامت و خانواده , یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۷:۴۴:۰۷ شناسه خبر : ۱۰۷۲۱۸۲

نه به فضای مجازی کودکان! +تصاویر

امروزه با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و افزایش ضریب هوشی کودکان این نسل و باتوجه به افزایش مشغله والدین و عدم تخصیص فرصتهای کافی برای بازی با فرزندان و یا یادگیری اصول اساسی مهارتهای زندگی ناخودآگاه برای استفاده از دایه الکترونیکی برای فرزندان خود جز اولویتهای زندگی به حساب می آید.

به گزارش تبریز بیدار ، امروزه با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و افزایش ضریب هوشی کودکان این نسل و باتوجه به افزایش مشغله والدین و عدم تخصیص فرصتهای کافی برای بازی با فرزندان و یا یادگیری اصول اساسی مهارتهای زندگی ناخودآگاه برای استفاده از دایه الکترونیکی برای فرزندان خود جز اولویتهای زندگی به حساب می آید.


لذا با توجه به آسیب های روحی،روانی،جسمی و فقر اجتماعی و فرهنگی فرزندانمان که متاسفانه روز به روز بحرانی تر میشود، موسسه خیریه طوبی ، برای اولین بار در استان ، تصمیم گرفته است با انجام دوره های work shop آشپزی در سه سطح کودکان،نوجوانان و جوانان با کمک مربیان مجرب این آشتی و رغبت را در فرزندان ایجاد نماید.موارد آموزشی شامل دسر و شیرینی،فینگرفود،و سالاد می باشد.


امید است با برگزاری این کلاسها فاصله ی کودکانمان با فضای مجازی را بیشتر کنیم.

Image title

Image title

Image title


نظرات

آنادیلی
IR

توصیه مقام معظم رهبری به خانواده شهید پارسا در موزد لزوم آموزش به زبان مادری با پوستر و---تهیه ودر دیوار مدارس ومهد کودکها نصب شود