تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۵:۲۳ شناسه خبر : ۱۰۷۲۱۸۶

جزئیات جلسه نمایندگان تبریزبا وزیراقتصاد برای بررسی واگذاری ماشین سازی ؛

پزشکیان: کرباسیان از خریدار ماشین سازی تبریز برنامه راهبردی اخذ می کند / اجازه نمی دهیم کارخانه با قدمت تبریز تعطیل شود

نایب رئیس مجلس، از بررسی واگذاری ماشین سازی تبریز با حضور وزیر اقتصاد و امور دارایی و نمایندگان این شهر خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، مسعود پزشکیان، با اشاره به واگذاری ماشین سازی تبریز به بخش خصوصی، اظهار داشت: این واگذاری دغدغه‌هایی میان کارکنان ماشین‌سازی و نگرانی‌هایی در مردم تبریز ایجاد کرده است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برای بررسی واگذاری ماشین سازی نمایندگان شهر تبریز با وزیر اقتصاد جلسه‌ای برگزار کردند، افزود: مقرر شد که وزیر اقتصاد از خریدار و سرمایه‌گذار ماشین سازی تبریز برنامه راهبردی را اخذ کرده و در نهایت جلسه‌ای در این باره برگزار شود.

نگرانی مردم تبریز درباره تعطیلی کارخانه ماشین‌سازی

وی ادامه داد: اگر روند و فعالیت سرمایه‌گذار در کارخانه ماشین سازی برای توسعه و راه اندازی این کارخانه باشد، نمایندگان نیز کمک می‌کنند که این اتفاق تسریع شده و موانع پیش روی این فرد برای توسعه ماشین سازی برداشته شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نگرانی مردم درباره تعطیلی این کارخانه، تصریح کرد: اگر دغدغه‌ای وجود داشته باشد مبنی بر اینکه ماشین‌سازی تعطیل می‌شود و یا مشکلی برای توسعه این کارخانه پیش می آید، راه‌حل‌های حل این مشکل با وزیر اقتصاد و نمایندگان تبریز بررسی می شود تا اجازه ندهیم که ماشین سازی با این سابقه طولانی تعطیل شود.

نظرات

محدث
AE

فرق استان ما با ديگر استانها اينست كه انها كارخانه هاي موجود را توسعه و فاز هاي بعدي احداث مي كنند در استان ما كارخانجات را در فاز اول مي فروشيم. بعدش تغيير كاربري ميدهيم مانند. ا - سنتر