تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۶:۳۳:۵۱ شناسه خبر : ۱۰۷۲۲۰۳

ودود موذن با نوازندگان تبریزی در تالار وحدت به روی صحنه می رود

وزدهم مرداد ماه، كنسرت موسیقی «ودود موذن‌»، خواننده، نقاش و مجسمه ساز اردبیلی درتالار وحدت اجرا می‌شود. این برنامه با حضورِ نوازندگان جوان و پیشكسوت اردبیل و تبریز برگزار می‌شود و در آن، قطعاتی خاطره‌انگیز با تنظیم جدید اجرا می‌شود.

به گزارش تبریز بیدار ، نوزدهم مرداد ماه، كنسرت موسیقی «ودود موذن‌»، خواننده، نقاش و مجسمه ساز اردبیلی درتالار وحدت اجرا می‌شود. این برنامه با حضورِ نوازندگان جوان و پیشكسوت اردبیل و تبریز برگزار می‌شود و در آن، قطعاتی خاطره‌انگیز با تنظیم جدید اجرا می‌شود.

ساری گلین، آلاگوزلوم، شیرین یوخو، گوزلره م سنی وگئتمه گئتمه از جمله قطعاتی است که در این برنامه اجرا می‌شود. احمد حضرتی و ایرج عبدالرحیمی به عنوان نوازندگان تار، سعید محمودیان با كمانچه، ساسان قلی زاده با عود، حجت مبذول با قارمون، جلیل حمیدی با ساز بالابان، علی سروری با كلارینت، علی موسوی با پیانو، مهدی دانشور به عنوان نوازنده سینتی سایزر، ائلوین سادات با نقارا، عادل الماسی با قوشانقارا و پیام ترسلی با پركاشن از نوازندگان گروه خطایی هستند كه با ودود موذن، خواننده این كنسرت، همكاری می كنند.

ودود موذن، فرزند هنرمند خاندان موذن زاده اردبیلی است كه پیش از این نمایشگاه های متعدد نقاشی و حجم و كنسرت های بزرگ موسیقی را در بسیاری از نقاط جهان برگزار كرده است.