تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۷:۲۲:۰۵ شناسه خبر : ۱۰۷۲۲۴۱

دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه عاشورا :

برگزاری همایش حافظان حریم خانواده در میدان ساعت تبریز/ بسیاری از کسانی که با پوشش نامناسب دیده میشوند ، انسان های شایسته ای هستند

سرهنگ غفار ملکی اظهار داشت: برای پاسداشت مجاهدت هایی که طی سالیان دور در راه حفظ حیا ، عفت و حریم خانواده صورت گرفته، همایش حافظان حریم خانواده در ۲۴ تیرماه در میدان ساعت تبریز برگزار خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار ، سرهنگ غفار ملکی دبیر قرارگاه امربمعروف و نهی از منکر سپاه عاشورا با عرض تبریک بمناسبت آغاز دهه کرامت و میلاد کریمه اهل بیت(ع) از برگزاری همایش حافظان حریم خانواده خبرداد و اظهار داشت: برای پاسداشت مجاهدت هایی که طی سالیان دور در راه حفظ حیا ، عفت و حریم خانواده صورت گرفته، همایش حافظان حریم خانواده در ۲۴ تیرماه در میدان ساعت تبریز برگزار خواهد شد.

وی افزود: دشمنان بشریت درصدد شکستن مظهر پاکدامنی خانواده، توسعه فساد و فحشا و رقابت تجملات هستند

ملکی خاطرنشان کرد: پوشش و پاکدامنی برای زن، ودیعه ای از ناحیه ی خداوند تبارک و تعالی است که بعنوان حقوق خانواده و حقوق زن عنوان شده است‌.

دبیر قرارگاه امربعروف و نهی از منکر سپاه عاشورا با بیان اینکه در سوره های نسا، نور و احزاب حقوق و تکالیف زنان نازل شده است، گفت: برنامه استکبار جهانی سواستفاده از زن بعنوان کالا و متلاشی کردن بنیان خانواده است

ملکی اظهار داشت: پیام همایش حافظان حریم خانواده ، پیام انسانیت، معنویت و بندگی است. ما نه تنها هیچ انزجاری نسبت به سایر افراد جامعه نداریم بلکه محبت و معنویت را چاشنی تعامل و زندگی می دانیم.

وی افزود: انزجار صرفا علیه استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل است که برهنگی را در جوامع مختلف دنبال میکنند؛ ما معتقدیم بسیار از کسانی که با پوشش نامناسب دیده میشوند ، انسان های شایسته ای هستند و صرفا با احکام الهی آشنایی کافی ندارند.

ملکی با مطالبه از دستگاههای دولتی و مسئولین بیان کرد: اصل دهم و بیست و یکم قانون اساسی، دولت اسلامی را برای حفظ خانواده و استواری روابط خانوادگی موظف کرده است. لذا مسئولین موظف هستند برای تامین ملزومات حجاب و پوشش طراز اسلامی تسهیلات فراوانی فراهم کنند.

نظرات

محمد
IR

اگر با این نمایشها درست شدنی بود وضع بی حجابی حال وروز امروزین را نداشت همه گیر شدن عدالت و کاهش فاصله طبقاتی چاره کار است قران ونهج البلاغه و...اینگونه می گوید خود دانند