تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲:۰۹ شناسه خبر : ۱۰۷۲۲۴۷

فرمانده سپاه عاشورا؛

بانوان با حجاب صحنه را خالی نکنند/ آن هایی که حجاب ضعیف دارند آن ها هم فرزندان ما هستند و باید با آن ها صحبت کرد

فرمانده سپاه عاشورا گفت: بانوان باحجاب نباید صحنه را خالی کنند تا دیده شوند، البته آن هایی هم که در این کشور حجاب ضعیف دارند هم فرزندان ما هستند و باید با آن ها صحبت کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار عابدین خرّم در مراسم اجتماع مردمی حافظان حریم خانواده در میدان ساعت تبریز اظهار داشت: وقتی دشمن این کشور را مورد هجمه خود قرار داد، رزمندگان جوان در جبهه های حق علیه باطل، دنبال سربند «یا فاطمه» بودند و از همدیگر سبقت می گرفتند.

فرمانده سپاه عاشورا افزود: در مکتب غرب، جنس زن را به جای شخصیت این زن را جایگزین کردند، غربی گرایی که امروز در جامعه اسلامی، فرهنگ عریانی را ترویج می دهد.

وی تاکید کرد: بانوان مسلمان کشور امروز در سالروز ولادت حضرت معصومه(س) تجمع کردند تا اعلام برائت از همه بدحجابان و بی حجابان داشته باشند، آن هایی هم که در این کشور حجاب ضعیف دارند آن ها هم فرزندان ما هستند و باید با آن ها صحبت کرد، البته بانوان باحجاب نباید صحنه را خالی کنند تا دیده شوند.

وی با بیان اینکه ما پیرو مکتبی هستیم که وقتی در عصر جاهلیت دختران را زنده به گور می ‌کردند، پیامبر اسلام(ص) بر دست دختر خود بوسه می ‌زد،گفت: ما از مکتبی پیروی می‌کنیم که زینب کبری(س) نهضت برادر را به جهانیان عرضه نمود و حال این مکتب برای همه جهانیان به عنوان الگو مانده است.

وی متذکر شد: وای به حال کسانی که در دنیای امروز جنسیت زن را جایگزین شخصیت زن کردند و برای زنان اجبار می‌کنند که بخشی از بدن خود را برهنه نمایند، خاک بر سر چنین مکتب غربی‌ها و غربی گراهایی که در دنیای اسلامی مروج هستند.