تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰:۱۱ شناسه خبر : ۱۰۷۲۲۷۲

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز؛

شاید 2 هفته از لیگ را در یادگار امام بازی کنیم

دیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز، گفت:‌ احتمال اینکه دو هفته مسابقات خانگی ما به جای ورزشگاه بنیان دیزل در ورزشگاه یادگار امام برگزار شود وجود دارد.

به گزارش تبریز بیدار ، هوشنگ نصیرزاده  در مورد اینکه گفته می‌شود در بازدید مسئولان سازمان لیگ نور ورزشگاه بنیان دیزل تائید نشده و این باشگاه باید در ورزشگاه یادگار امام از حریفان خود میزبانی کند، گفت:  سازمان لیگ برگزاری تمام مسابقات را به بعد از اذان موکول کرده است.  ورزشگاه اختصاصی ما به طور کامل تجهیز و کابل کشی شده است و هیچ مشکلی از این حیث نداریم. با توجه به قراردادی که با پیمانکار داریم. ناظر انجام کار که باید از تهران برای تائید پروژه نور ورزشگاه باید نظرش را اعلام کند هنوز نیامده است.

وی افزود: با توجه به این مسئله امور مهندسی ما  اعتقاد دارد تا زمانیکه بازرس فنی نظر کتبی خود را به پیمانکار اعلام نکرده است نباید این نور را استفاده کنیم. چرا که مسئولیت آن متوجه استفاده کننده خواهد بود. به همین خاطر احتمال اینکه دو هفته مسابقات خانگی ما به جای ورزشگاه بنیان دیزل در ورزشگاه یادگار امام برگزار شود وجود دارد. ما منتظر نظر بازرسی فنی شرکت طرف قرارداد خودمان هستیم.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در مورد اینکه آیا تکلیف باشگاه برای حضور در هجدهمین دوره لیگ برتر مشخص شد، اظهار داشت: خیر ما به همین شکل در مسابقات حضور داریم. هیأت مدیره به طور کامل عوض شده و یک هیأت مدیره جدید مشخص شده است. با یک هیأت مدیره جدید وارد مسابقات شدیم و هیچ ارتباطی با مالکیت باشگاه تراکتورسازی ندارد. کارها در اداره ثبت شرکت‌های آذربایجان شرقی هم انجام شده است.

وی در مورد شایعه حضورش به عنوان مدیرعامل در باشگاه تراکتورسازی،‌تصریح کرد: خیر اینطور نیست. ما مجموعه‌ای بودیم که برای این کار  به عنوان احساس وظیفه به تراکتورسازی کمک می‌کردیم. تراکتورسازی یک  تیم بزرگ در کشور ما است. وظیفه خود می‌دانستیم که به عنوان یکی از افرادی که خادم فوتبال است به این مجموعه کمک کنیم. تا به الان این کار را کردیم و اگر باز هم نیاز باشد کمک می‌کنیم اما به عنوان مسئولیت این مسئله را تکذیب می‌کنم و تا به الان صحبتی با من در این مورد نشده است.