تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۴۵:۴۶ شناسه خبر : ۱۰۷۲۴۲۱

رئیس‌ سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:

در شش انبار در تبریز بیش از 10 هزار قلم انواع لوازم خانگی موجود است / این میزان برابر با 10 سال مصرف شهر تبریز است

نجاتی گفت: طبق گزارش اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی در شش انبار بیش از 10 هزا قلم انواع لوازم خانگی موجود است که این میزان برابر با 10 سال مصرف شهر تبریز است .

به گزارش تبریزبیدار، حسین نجاتی  در جلسه ستاد مبارزه با احتکار  اظهار کرد: برای رفع التهاب اقتصادی باید همه گروها های موثر از جمله تولید کنندگان، عرضه کنندگان و نهایتا مصرف کنندگان پای کار باشند .
وی با تاکید بر این‌که وضعیت فعلی بهترین زمان حمایت از تولید داخلی است، تصریح کرد: تولید کنندگان با عرضه محصولات خود به قیمت منطقی و به موقع و از طرفی مصرف کنندگان با خرید کالاهای مورد نیاز خود به صورت مدیریت شده، می توانیم از این فرصت پیش رو به نحو کامل بهره مند شویم .

وی با بیان این‌که در تامین کالاهای اساسی مشکلی نداریم، اظهار کرد: طبق گزارش اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی در شش انبار بیش از 10 هزا قلم انواع لوازم خانگی موجود است که این میزان برابر با 10 سال مصرف شهر تبریز است .

نجاتی اضافه کرد : در حال حاضر ماشین لباسشویی تولید داخل توان رقابت با نام و نشانهای روز دنیا را دارد که رونق این صنعت به حمایت مصرف کننده بستگی دارد .
وی در پایان با اشاره به مطالب مطرح شده در خصوص عدم عرضه لوازم خانگی توسط برخی واحدهای تولیدی خاطرنشان کرد: فعالیت همه واحدهای تولیدی استان در زمینه لوازم خانگی در حال رصد است و در صورت صحت این موضوع برخورد لازم انجام خواهد شد .

گفتنی است در این جلسه رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تبریز موظف شد با هماهنگی اعضا اتحادیه نسبت به عرضه لوازم خانگی به مصرف کنندگان اقدام و از طریق بازرسین اتحادیه نظارت لازم را در دستور کار قرار دهد .

نظرات

IR

همه انبار کردند و نمی فروشند اقا حالا میخواد رصد کند