تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۰۷:۰۶ شناسه خبر : ۱۰۷۲۴۵۵

سفری رویایی به شرق آسیا؛

نگاهی به جاذبه های گردشگری مالزی

با سپری شدن نیمه تابستان بسیاری از افراد و خانواده ها برای رفتن به سفر برنامه ریزی می کنند تا تعطیلاتی متفاوت را در کنار خانواده خود تجربه کنند. مناطق و جاذبه های بسیار دیدنی در کشور وجود دارد اما برخی از افراد دوست دارند تا محیطی متفاوت از نظر فرهنگی را تجربه کنند. سفر به کشورهایی که می تواند تغییرات بسیار زیادی را در شما ایجاد کند.

به گزارش تبریز بیدار ، حتما تا به حال بارها اسم مالزی رو در تبلیغات مختلف یا در گفت و گو با دوستانتون شنیدید، مالزی یکی از کشورهای آسیایاست که در دهه ی اخیر موفق شده به پیشرفت های چشمگیری در حوزه های مختلف صنعتی، توریستی و دانشگاهی دست  پیدا کنه، از طرفی با استقبال بیشتر مردم دنیا از تورهای مختلف کشورهای دنیا دست به گسترش صنعت توریسم زده اند.

اگر شما کشور مالزی رو برای سفر انتخاب کردید، حتما این چندتا سوال برای شما پیش اومده که بهترین جاذبه های گردشگری مالزی کدام ها هستند؟ کدام شهر مالزی برای شما مناسبتر هستند، هزینه های مالزی از جمله هتل به چه شکل هست و چطور می شود به صورت شخصی یعنی بدون تور مالزی و بدون استفاده از خدمات آژانس مسافرتی به این کشور سفر کرد. خب اول از همه بگذارید نگاهی به جاذبه های گردشگری مالزی داشته باشیم تا بعد به سوال های دیگه برسیم. پس با این بخش ازاطلاعات سفر از وب سایت تور قبرس همراهم ما باشید.

نگاهی به جاذبه های گردشگری مالزی

کدام شهر برای من مناسب تر است؟

اگر زمان محدودی برای سفر دارید و می خواهید در کمترین زمان بیشترین لذت را از سفر خود ببرید، شهر کوالالامپور بهترین گزینه برای شما می باشد، این شهر مدرن که جاذبه های گردشگری متنوعی از جاذبه های طبیعی گرفته تا جاذبه های مدرن شهری یکی از بهترین خاطرات سفر را برای شما باقی میگذارد.

مثلا می تونید برای شروع اول از همه سراغ پارک پروانه کوالالاممپور برید، شاید باورتان نشود اما این مجموعه‌ای حیرت‌انگیز  بیش از هزار نوع پروانه گونه ی  متفاوت از جهان در بوم طبیعی خود دارد.  این پارک پروانه همچنین بیشتر از ۱۵ هزار گیاه وگونه‌های گیاهی گوناگون برای بازآفرینی فضای جنگل‌های بارانی را شامل می‌شود. برخی از پروانه‌های رنگارنگ که در محوطه ی خاص خود پرواز می‌کنند به شکل حیرت آوری دیده می شوند. گالری حشرات این پارک نیز بخشی دیگر از مجموعه ی این پارک خارق العاده است، جایی که از هیبت هزارپاها و عنکبوت‌های مالزیایی به لرزه می‌افتید. همچنین شما می توانید برای سوغاطی ازفروشگاه پروانه‌ها و سایر حشرات خشک‌شده را خریداری کنید.

نگاهی به جاذبه های گردشگری مالزی

بعد از پارک پروانه می تونید سراغ آکورایوم حیرت انگیز کوالالامپور برید، این آکورایوم بسیار بسیار بزرگ که بیشتر از پنج هزار نوع مختلف از ماهی ها گرفته تا آبزیان مختلف را در خود جای داده است، مجموعه ای است ب شکل یک تونل شیشه ای که طول آن به ۹۰ متر می رسد، حواستان باشد که در این مجموعه هوای سرد را احساس خواهید کرد. بعد از گذر از این تونل حیرت انگیز می تونید از غذا دادن به کوسه ها و اره ماهی ها دیدن کنید. در نهایت به بازار بزرگ این شهر رفته و خریدهایی که نباید آن ها را از دست دهید را بکنید.

از طرف دیگر شما می توانید در زمان سفر به مالزی بلیط سنگاپور را تهیه کنید و از این کشور زیبا هم دیدن کنید. جزیره بالی وجزیره پوکت دو مقصد بسیار مطلوب بعدی برای مسافرت شما می تواند باشد، جزایری با شن های سفید و آبی زلال که می تواند برای هر انسانی رویایی باشد. شما می توانید در سواحل زیبای این دو جزیره رویایی قدم بزنید و طلوع و غروب خورشید را از نزدیک ببینید. امکانات بسیار خوبی در این دو منطقه فراهم شده است که از جمله می توان به هتل ها و رستوران های بین المللی آن اشاره کرد.شما می توانید انواع غذاهای محلی را در این دو جزیره امتحان کنید و به دلیل طعم متفاوت و ادویه های نایابی که در تهیه غذاها استفاده می شود تجربه غذایی متفاوتی را داشته باشید.
از طرفی سالانه ورزشکاران زیادی به جزیره بالی سفر می کنند تا از ورزش های آبی این جزیره استفاده کنند. غواصی و موج سواری یکی از تفریحاتی است که شما می توانید از آن ها نهایت لذت را ببرید.

در نهایت برای رزرو هتل بهتره که از طریق یک آژانس مسافرتی مطمئن اقدام کنید تا با خیال راحت سفری مطمئن داشته باشید.

منبع: WWW.e-cyprus.ir